7 °C

Kolombiyalı firma makine bayiliği istiyor

Türkiye’den iş ve tarım makineleri ithal etmek isteyen ve bayilik alabileceği tedarikçiler arayan Kolombiyalı firma, tedarikçilerle iletişime geçmek istiyor.

Kolombiyalı firma makine bayiliği istiyor

Ülkelerin gelişme sürecinde makine imalat sanayinin, imalat sanayi içerisinde payı giderek artış göstermektedir. Makine sanayinin üretimdeki payının, başta ileri sanayi ülkeleri olmak üzere tüm ülkeler genelinde artış gösterdiği görülmektedir. 

Türkiye, iş makineleri pazarında Çin'den ve Hindistan'dan sonra sekiz yıldır en hızlı büyüme oranına sahiptir. 

Makine imalat sanayi, bütün dünyada olduğu gibi ülkemizin sanayileşmesinin de itici gücüdür ve gelecekte de ülkemizin gelişiminin temel taşı olacaktır. 

Türk makine imalat sanayinde, her türlü parça ve aksamın yüksek kalite de ve rekabet edebilir fiyatlarda üretimi yapılmaktadır. Üretim sürecinde yerli girdi oranı yüzde 80-85 oranındadır. 

Türkiye’den iş ve tarım makineleri ithal etmek isteyen ve bayilik alabileceği tedarikçiler arayan  Kolombiyalı firma, tedarikçilerle iletişime geçmek istemektedir. Firmayla aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz.

http://www.turkishexporter.net/en-US/Leads/334782_heavy-machine-spare-parts-required-for-colombia 

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap