10 °C

Mısırlı firma bebek diş jeli ürettirecek

Mısırlı bir firma kendi markalarıyla bebek diş jeli ürettirmek istediklerini bildirdi.

Mısırlı firma bebek diş jeli ürettirecek

Mısırlı bir firma kendi markalarıyla bebek diş jeli ürettirmek istediklerini, bu ürünü özellikle S. Arabistan ve BAE hedef pazarları için planladıklarından bahisle ilgilenen Türk üreticilerden fiyat teklifi talep etmektedir.

Mısır iş yapma ortamını yabancı yatırımcılar için kolaylaştırmak için son yıllarda ciddi reformlar başlatmıştır. DTÖ kurallarına uyum sağlamak için son yıllarda hem gümrük tarifelerinde, hem tarife dışı engellerde hem de dış ticaret işlemlerinin yürütülmesinde uluslararası standartlara yaklaşan bir politika izlemektedir.

Mısırlı tüketiciler ülkelerinin dışa açılması ve TV, Internet, turizm gibi açılımlar sayesinde diğer ülkelerde üretilen ve tüketilen ürünlerden, hizmetlerden ve yaşam tarzlarından haberdar olmaya başlamıştır. Ülkenin iç pazarı genel ekonomi ve ticaret, özelleştirme, dış ticaret, gümrüklerde aşamalı liberalleşmeyi getiren yasal düzenlemeler ve COMESSA, GAFTA, AB Ortaklık Anlaşması ve ABD ile QIZ Anlaşması gibi oluşumlarla birlikte yabancı firmaların rekabetine açılmaktadır. Bu hareketlilik son kullanıcı olarak Mısırlı tüketicilerin gıda ve dayanıklı tüketim ürünlerinde çok sayıda ürün alternatifi ile karşılaşmalarını sağlamakta, tüketici zevklerinde ve kullanım alışkanlıklarında önemli değişimlere neden olmaktadır.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Dear Sir/Madam
We would greatly appreciate it, if you would be willing to provide us your professional services,
As private label manufacturer for:
Baby teething gel
Our target markets will be KSA & UAE as (Phase 1).
Please inform us about the availability of this product along with your charges, prices, and minimum quantities.
Hope to hear from you soon.
Sincerely,

http://turkishexporter.net/en/Leads/344125_baby-teething-gel-price-request-from-egypt

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Değerli İhracatçımız, bu ve benzeri yüzlerce yurt dışı talep ve ihracat fırsatlarına sürekli ve ücretsiz erişebilmek için üyesi bulunduğunuz; Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı Birliği ve İş dernekleri aracılığıyla Ekonomi Bakanlığı ihracat desteklerini kullanabilirsiniz.
Lütfen bağlı bulunduğunuz bu tür dernekler aracılığıyla Turkishexporter.Net'e başvurunuz...

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.