20 °C

TurkishExporter ile Dünya Pazarında Yeni Hedefler…

“2011 yılından beri TurkishExporter ile çalışıyoruz, ihracat yapıyoruz, ihracat ile büyüyoruz. Üretmiş olduğu ürünleri dünya pazarına sunmayı hedefleyen firmalara tavsiye ediyoruz.”

TurkishExporter ile Dünya Pazarında Yeni Hedefler…

TurkishExporter ile işbirliği yaparak ihracat yaptığımız ülke sayısını ve halihazırda çalışmış olduğumuz ülkelerdeki müşteri sayısını artırdık, ultra konfor ve ekstra güveni dünya ile buluşturduk.

Globalleşen dünyada ulaşabildiğimiz ülke sayısını her geçen gün artırarak şirketimizin vizyonu doğrultusunda ilerliyoruz. 2011 yılından beri TurkishExporter ile çalışıyoruz, ihracat yapıyoruz, ihracat ile büyüyoruz. Üretmiş olduğu ürünleri dünya pazarına sunmayı hedefleyen firmalara tavsiye ediyoruz.

Yükseliş Asansör olarak 1980 yılından bugüne asansör tasarım, üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürütmekteyiz. Üstün kalite anlayışı ile ürettiğimiz ürünleri, dünyanın 53 ülkesi ile buluşturuyoruz. 21.200 m²’lik üretim tesisimiz, yüksek teknolojik makine parkurumuz, 150 kişilik uzman kadromuz, kaliteden asla ödün vermeden yaptığımız üretim ve içerisinde dünya devi firmaların da bulunduğu referanslarımız ile asansör sektöründe saygın firmalar arasında yerimizi aldık.

Asansör kabinleri, asansör kapıları, asansör butonları, paket asansör ve tüm asansör aksesuarlarını kapsayan ürün yelpazemiz ile çözüm ortaklarımızın ihtişamlı projelerinde ilk tercih oluyoruz.

Üretim birimimiz ve daima entegre olarak çalıştığı Ar-Ge birimimiz ile çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizin standardın dışına çıkan ihtiyaçlarını yenilikçi tasarımlarımız ile karşılıyoruz. Sağlamış olduğumuz bu esneklik sayesinde teknoloji ile birlikte şekillendirdiğimiz ürünler, geleceğe bir adım daha yaklaştığımızın göstergesidir.

Bizi çözüm ortağı olarak seçen Almanya, İngiltere, Rusya, Azerbaycan, İsveç, Gürcistan, Irak, Tunus ve BAE gibi ülkelerin saygın firmalarına başarılı operasyonlarımızı sürdürüyor, kurulduğumuz günden beri önemsediğimiz dürüstlük, kalite politikamız ve sürekli gelişim anlayışımız ile yolumuza büyüyerek emin adımlarla devam ediyoruz.

YÜKSELİŞ ASANSÖR SAN. LTD. ŞTİ.
Yüksel TEPE – Genel Müdür

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap