TurkishExporter, Türk ihracatçısının yanında olmaya devam ediyor

1997 yılından bu yana TurkishExporter, uluslararası ticaretin bir parçası olan ve olmak isteyen ihracatçıları ve ithalatçıları güçlü teknolojik alt yapısı ile tek çatı altında buluşturuyor. Kurulduğu günden beri uluslararası ticarete farklı bir bakış açısıyla yaklaşan TurkishExporter, çeyrek asrı aşan tecrübesiyle Türk iş dünyasının ticaret ortağı olmaya devam ediyor.

Haber Merkezi
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Her gün ihracatçı firmalara sunduğu 400 dolaylarında yeni ve çeşitli ihracat fırsatları ile şirketlerin yeni müşteri bulamama ve ihracat pazarlarını genişletememe sorunlarını çözen TurkishExporter, tüm üye firmalarına marka bilinirlikleri için dijital pazarlama hizmeti veriyor. TurkishExporter, bu hizmetten yararlanarak global pazarlara ihracatınızda yanınızda olmak için 28-29-30 Eylül tarihlerine özel üç gün sürecek olan kampanya ile tüm indirimlere ek %3 indirim fırsatı sunuyor.

Bu indirim fırsatından yararlanarak, TurkishExporter’ın global markası olan Forie’nin sunduğu, tamamen ücretsiz mobil e-ihracat uygulamasını da kullanmaya başlayıp ticareti cebinize taşıyabilirsiniz. İthalatçı ve ihracatçı firmaların anlık ve ücretsiz mesajlaşabilmesini sağlayan Forie App, yeni müşteri bulma ve pazar araştırması süreçlerini hızlandırarak ticaretlerinizi cepten takip etmenizi sağlıyor. Sizler de Forie mobil ihracat uygulamasında demo hesap açarak, dönüşen/dijitalleşen ticarete ayak uydurabilirsiniz. TurkishExporter ile ticaret artık parmaklarınızın ucunda!