27 °C

PERYÖN’de Barış Gül güven tazeledi

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısında yapılan seçimde mevcut Başkan Barış Gül, oybirliğiyle yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilerek güven tazeledi.

PERYÖN’de Barış Gül güven tazeledi

BURSA (DÜNYA) - PERYÖN Güney Marmara Şubesinde yapılan Genel Kurul’da Barış Gül yeniden Başkan seçildi. Yapılan seçimin ardından üyelere teşekkür eden Barış Gül, başarılı bir çalışma dönemini geride bıraktıklarını ifade ederek, önümüzdeki dönemde de aynı titizlikle çalışmayı sürdüreceklerini ifade etti.

İki yıllık görev süresi boyunca Yönetim Kurulu üyeleriyle uyum içerisinde çalıştıklarını söyleyen Barış Gül, “İyiden daha iyiye sloganıyla yola çıktığımız ilk dönemimizde özellikle bölgemiz iş dünyasının taleplerini, ihtiyaçlarını iyi analiz ettik. Bu doğrultuda Kentimizin önde gelen birçok sivil toplum kuruluşu ve üniversitelerimiz ile işbirliği içerisinde çalışmalar yürüttük. Eskişehir ve Balıkesir’deki çalışma gruplarımızla ilişkilerimizi pekiştirdik. Yine bu dönemde üye sayımızı 33 artırarak PERYÖN Güney Marmara Şubesini çalışmalarıyla adından söz ettiren bir STK haline getirdik” şeklinde konuştu.

İK Yönetiminin kurumlar ve kuruluşlar için hayati önem taşıyan bir konu olduğunu da söyleyen Barış Gül, “Her türlü kurumsal yapıda insan kaynağı yönetimi adeta o kurumun damarları gibidir. Buradaki akışkanlık başarıyı, tıkanıklık ise başarısızlığı getirir. Bu sebeple firmaların İK Yönetimini önemsemelerini ve çalışmalarını bu doğrultuda yürütmeleri gerekiyor. PERYÖN Güney Marmara Şubesi olarak bizler de yeni dönemde bu düşünceden hareketle iş dünyamıza fayda sağlayacak çalışmaları hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi.
İnsan Yönetimi Zirvesi’nin 17’incisini 25-26 Nisan 2019 tarihlerinde düzenleyeceklerini de dile getiren Barış Gül, alanında uzman ve profesyonel isimleri Bursalılarla buluşturacaklarını söyledi.

Öte yandan PERYÖN Güney Marmara Şubesi'nin yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
Barış Gül, Ayhan Yazar, Neslihan Akkozak, Oylum Erdem Öztürk, Elif Çelikkoparan, Hande Kurter, Sevilcan Kıvanç, İsmail Orhan Sönmez, Selim Tosun, Serdar Özgenlik, Arif Öner, Miraç Polatlı, Ahmet Aydın Akyol, Gürkan Özken, Kadri Özfındıklı, Nurşen Dağlı.