Ülker, 52 çeşit bayramlık ürününü satışa çıkardı

Ülker, çikolata ve şekerlemede 52 çeşit ürünüyle hem tüm satış noktalarında hem de online alışveriş sitelerinde yerini aldı.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Ramazan Bayramı hazırlıklarını tamamlayan Ülker, çikolata ve şekerlemede 52 çeşit ürünüyle hem tüm satış noktalarında hem de online alışveriş sitelerinde yerini aldı.

Bu yıl içinde COVID-19 nedeniyle Ramazan Bayramı’na farklı şekilde hazırlandıklarını söyleyen Ülker Türkiye CMO’su Aslı Özen Turhan, “Üretim, pazarlama ve satış ekiplerimiz başta olmak üzere her birimimiz üzerine düşen sorumluluk ve özenle hazırlık sürecini yürüttü. Hediyelik ve ikramlık ürünlerimizi tüm satış noktalarıyla beraber online alışveriş sitelerine özel farklı konsept paketlerle tüketicilerimize sunmak için çalışmalarımızı tamamladık” dedi.

Turhan, “Bayramın ruhuna uygun şekilde, ‘Bu bayram ayrı da olsak aynı duygularla yine kalp kalbeyiz’ temalı bir iletişim hazırladık” dedi. İnternetten alışverişin daha yoğun kullanıldığı bu döneme özel bir yaklaşım sergilediklerini dile getiren Turhan, tüketicilerin uzakta yaşayan ya da ziyaretlerine gidemedikleri sevdiklerine bayramda gönderebilmeleri için çikolata ve şekerleme hediyelik ürünlerine yönelik çalışmalar yapıldığını söyledi.