Bakan Yardımcısı Büyükdede, Antalya OSB’yi ziyaret etti

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Antalya OSB Başkanı Ali Bahar’ın daveti üzerine bölgeyi ziyaret ederek sanayicilerle bir toplantı gerçekleştirdi.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşunun (OSBÜK), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Antalya OSB işbirliği ile Göynük’teki bir otelde düzenlediği OSB Mevzuatı Bilgilendirme Paneline katılmak için kente gelen T.C Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar’ın daveti üzerine bölgeyi ziyaret etti.

Antalya OSB Yönetim Kurulu, Bakan Yardımcısı Büyükdede'yi bölge sanayicileri ile bir araya getirdi. Büyükdede; bölgenin en fazla üretim, ihracat ve istihdam kapasitesine sahip firmalarının da aralarında yer aldığı 30’a yakın firmanın temsilcileriyle doğrudan temas kurdu. Toplantıda sanayicilerin mevzuatta ve uygulamada karşılaştıkları sorunlar hakkında detaylı istişarelerde bulunulurken, sanayiciler yaşadıkları sorunları Bakan Yardımcısı Büyükdede'ye birebir aktarma şansı yakaladı.

Bu konularda ilginizi çekebilir