Özyurtlar İnşaat'tan 2016'nın ilk kampanyası

Şirket, başlattığı kampanya kampsamında "Nlogo İstanbul"da peşin fiyatına sıfır faiz ve 48 ay vadeyle ev sahibi olma fırsatı sunuyor

AA
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Özyurtlar İnşaat, 2016'da düzenlediği ilk kampanya kapsamında Esenyurt'ta hayata geçirdiği "Nlogo İstanbul" projesinden ev almak isteyenlere yüzde 35 peşinatla 48 ay vade ve 0 faiz fırsatı sunuyor. 

Özyurtlar İnşaat'tan konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, toplam üç etap halinde inşa edilen Nlogo İstanbul, lokasyon ve ulaşım avantajı ile dikkat çekiyor.

Geçen yıl satışa çıkan ilk etabı çok beğenilen, yerli ve yabancı yatırımcının mercek altına aldığı, halihazırda ikinci etabının satışta olduğu projede, alışveriş keyfi sunmak için her türlü ihtiyacın karşılanmasına yönelik tasarlanan ve içinde 100'den fazla dükkanın bulunduğu Cadde İstanbul da yer alıyor.

Fiyatlar 139 bin liradan başlıyor

Daire fiyatlarının 139 bin liradan başladığı ve 299 bin liraya kadar çıktığı Nlogo İstanbul, sunduğu sosyal imkanlarla dikkat çekiyor.

Projede 24 saat güvenlik hizmetinin yanı sıra açık-kapalı otopark alanları da yer alıyor. Nlogo İstanbul'da çocuk oyun alanları, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, sinema salonu, Türk hamamı, sauna, spor salonu, lobi-cafe bar, kapalı bölümde çocuk oyun alanı ve fitness center bulunuyor.

Esenyurt'un merkezinde hayata geçirilen Nlogo İstanbul, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor.

"Konut almak isteyenler için çalışıyoruz"

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, konut sahibi olmak isteyenler için sürekli çalıştıklarını belirterek, kendilerine güvenen ve ev sahibi olma hayaliyle yola çıkan müşterilerinin bu hayallerini gerçekleştirmeleri için sürekli yeni kampanyalar düzenlediklerini bildirdi.

Ayrıca farklı fırsatlar ve kişiye özel ödeme planları sunduklarını kaydeden Özyurt, "Şimdi de Nlogo İstanbul projemizden daire almak isteyenler için peşin fiyatına 48 ay vadeyle hem de 0 faizle bir kampanyayı hayata geçirdik. Kampanya boyunca 1+0 daireler 139 bin, 1+1 daireler 209 bin, 2+1 daireler ise 299 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak" ifadelerini kullandı.

Etiketler