Osman Kalafat, PERDER’de başkanlığı sürdürecek

Karadeniz Perakendeciler Derneği’nin Genel Kurul'unda mevcut başkan Osman Kalafat tekrar Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Perakende sektörünün en önemli ve en büyük çatı örgütü konumunda olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na (TPF) bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Karadeniz PERDER’in Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Karadeniz PERDER’in 6’ncı Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Osman Kalafat oy birliği ile bir kez daha bu göreve layık görüldü. Yeni dönemde, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serhat Öndemir, Genel Sekreter Hikmet Apaydın, üyeler ise M. Tayfun Ataman ve Oktay Akyüzlü oldu.

Toplantıda oy birliği ile bir kez daha seçilmekten mutluluk duyduğunu dile getiren Karadeniz PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kalafat, “10 ilde faaliyet gösteren Karadeniz PERDER olarak, bugün 28 üyemiz ve 231 satış noktamızla tüketicilerimize hizmet veriyoruz. Bugün bir kez daha başkanlığa seçilmek benim için gurur ve mutluluk kaynağıdır. Karadeniz Bölgesi’nin kalkınması ve burada başarılı ve yerel halka faydalı işler yapılmasının, ulusal ölçekte ülkemize değer kattığına inancımız tam. Bu yeni dönemde de güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Çalışmalarımızı hem müşteri hem de çalışan tarafında sürdüreceğiz” açıklamasını yaptı.

Osman Kalafat başkanlığındaki Karadeniz PERDER'in 28 üyesi bulunuyor. 231 şube ile müşteri odaklı çalışmalarını sürdüren Karadeniz PERDER, 3 bin 765 kişiye istihdam sağlıyor.

Etiketler