Quick Sigorta ve Corpus Sigorta taşındı

Maher Grubu iştiraklerinden Quick Sigorta ve Corpus Sigorta, yeni binalarına taşındı.

İHA
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Quick Sigorta ve Corpus Sigorta, yeni binaları Quick Tower’a taşındı. Maher Grubu bünyesindeki Quick Finans, Qpay, MHR Gayrimenkul gibi diğer iştirakler de aynı binada faaliyetlerine devam edecek.

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı ve Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, “AND Gayrimenkul Yatırım A.Ş’nin MHR Gayrimenkul Yatırım bünyesine geçmesi geçtiğimiz yılın en önemli başarılarından biriydi. Bu adımla birlikte grup olarak finans dünyasının şimdi ve gelecekte en önemli aktörlerinden biri olma hedefimizi biraz daha güçlendirmiş olduk. Tabii bunu yaparken yeni binamızın aynı zamanda iş dünyasının diğer önemli parçalarını bir araya getiren inovatif bir cazibe merkezi haline dönüşeceğine de inancımız tam. Maher Grubu dışındaki tüm katlarda tam kapasiteyle dolu olan Quick Tower’da yeni komşularımızla birlikte çalışacağımız için çok mutluyuz. Quick Tower’a taşınarak tazelenmemiz, 2022’ye harika bir başlangıç yapmamızı sağladı. Yıl boyunca bu enerjinin katlanarak artacağına inanıyorum” dedi.

Grup CEO’su Levent Uluçeçen ise en önemli kaynaklarının insan olduğuna vurgu yaparak, “Hepimiz çok değerliyiz. Oluşturduğumuz bu güzel çalışma ortamında bütün arkadaşlarımızın mutlu olması bizi de mutlu ediyor. Tüm çalışma arkadaşlarımızla Quick Tower’da da yepyeni başarılara imza atacağımızdan hiç şüphem yok” dedi.

Bu konularda ilginizi çekebilir