18 °C

TUROB, İtalyan turizmcileri ağırlayacak

Türkiye ve İstanbul’un tanıtımı için tanıtımlarını hızlandıran TUROB, Türk Hava Yolları işbirliğiyle şimdi de İtalyan turizmcileri ağırlayacak.

TUROB, İtalyan turizmcileri ağırlayacak

Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) Avrupa pazarına yönelik tanıtım çalışmalarını hızlandırdı. Özellikle İstanbul için önemli bir pazar olan İtalya, Türk Hava Yolları'nın (THY) açtığı yeni hatlarla güç kazanmaya devam ederken, İtalyan turizmciler de Türkiye’de ağırlanıyor.

İtalya’nın, Sicilya bölgesinden 15 kişilik bir turizmci heyeti THY ve TUROB işbirliğiyle 15-18 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul'da ağırlanacak. TUROB Başkanı Timur Bayındır, konuyla ilgili değerlendirmesinde, “Özellikle direkt ve sürekli ulaşımın sağlanabildiği pazarlar, ülkemiz turizmi için hali hazırda önem taşıyor. Bu sebeple, THY ile işbirliğimizi geliştirerek açılan yeni hatlarla birlikte, bölgeden, turizm kazanımı sağlayabileceğimiz etkinlikler geliştirmeye özen gösteriyoruz. İtalya bizler için her zaman önemini koruyan bir pazardır ve bu pazarda gücümüzü arttırmak istiyoruz" diye konuştu.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap