Ağaoğlu'ndan mülteciler içim yardım kampanyası

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Suriyeli Mülteciler için yardım kampanyası başlattı

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Ağaoğlu Şirketler Grubu ve bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Ağaoğlu Sosyal Komitesi savaştan ve IŞİD saldırılarından kaçarak Türkiye’ye sığınan Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası başlattı. Ağaoğlu Şirketler Grubu çalışanları ve ev sahiplerinin destekleri ile başlatılan kampanya kapsamında toplanan 10.000 oyuncak, 25.000 kıyafet ve gıdadan oluşan yardım paketleri Kurban Bayramı öncesi bölgeye teslim edildi. Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı’nın önderliğindeki Ağaoğlu ekibi, Suruç Belediyesi ile birlikte yardım paketlerini ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

Yardım kampanyası ile ilgili olarak Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı şöyle konuştu: “Ülkemize sığınan Suriyeli kardeşlerimiz gerçekten büyük zorluklar içinde yaşam mücadelesi veriyor. Bu yaşam savaşına hem bireysel, hem de Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak duyarsız kalmamız söz konusu olamaz. Çalışanlarımızın ve ev sahiplerimizin kısa süre içinde, büyük çaba göstererek topladığı yardım paketlerini bayram öncesi bölgeye ulaştırdık. Tek bir çocuğumuzun yüzünde küçük bir tebessüm yaratabilirsek ne mutlu bize.”

Diğer şirketlere de yardım çağrısında bulunuldu

Hasan Rahvalı Suriyeli mülteciler için kısa sürede gerçekleştirdikleri yardım kampanyasının diğer şirketler için de örnek teşkil etmesini belirterek şunları söyledi: “Burada ihtiyaç çok büyük. Dolayısıyla az ya da çok, bireysel ya da kurumsal ne kadar olursa olsun herkesi bu kardeşlerimiz için yardıma çağırıyorum. Ağaoğlu olarak bundan sonra da elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazırız.”
 

Etiketler