21 °C

Akfen GYO'ya Euromoney'den ödül

Akfen GYO, her yıl en iyi gayrimenkul ürün/hizmet geliştiricilerini ödüllendiren Euromoney Gayrimenkul Ödülleri'nde "Türkiye'nin En İyi Otel Geliştiricisi" ödülüne layık görüldü

Akfen GYO'ya Euromoney'den ödül

İSTANBUL -  Akfen GYO, "Euromoney Gayrimenkul Ödülleri"nde "Türkiye'nin En İyi Otel Geliştiricisi" ödülüne değer bulundu. 

Akfen GYO'dan yapılan açıklamaya göre, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren en iyi gayrimenkul ürün/hizmet geliştiricilerini ödüllendiren Euromoney Gayrimenkul Ödülleri sahiplerini buldu. 

Türkiye'de şehir otelciliği konseptine odaklanan Akfen GYO, "Türkiye'nin En İyi Otel Geliştiricisi" ödülünü aldı. Akfen GYO, 2011, 2012, 2013 yıllarında da aynı ödüle layık görülmüştü. 

Üst üste dördüncü kez "En İyi Otel Geliştiricisi" seçildi

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akfen GYO Genel Müdürü Vedat Tural, Akfen GYO olarak sektördeki en önemli ödüllerden biri olan Euromoney Gayrimenkul Ödülleri'nde üst üste dördüncü kez kaydettikleri başarıdan dolayı gurur duyduklarını belirterek, şunları kaydetti: 

"Yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmaların bu gibi uluslararası ödüllerle taçlanması bize ayrı bir mutluluk veriyor. Akfen GYO ile hayata geçirdiğimiz yatırımlarla Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik. Bu başarının arkasında emeği bulunan bütün Akfen GYO ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra da bir ekip olarak en iyisini sunmaya devam edeceğiz." 

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap