15 °C

Baydöner'e 'en iyi restoran' ödülü

Baydöner, AYD tarafından düzenlenen törenden 'en iyi restoran' ödülüyle döndü.

Baydöner'e 'en iyi restoran' ödülü

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneğinin (AYD) ve Akademetre işbirliğiyle Türkiye genelinde tüketicilere sorarak gerçekleştirilen araştırma tamamlandı.

Araştırma sonuçlarının ödül töreniyle sahiplerine verildi. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen ve 15 kategoride birinci olmaya hak kazanan markalara ödül verilen törenin bu yıl 8'incisi gerçekleştirilmiş oldu.

Törende, en iyi restoran kategorisinde Baydöner, bu yıl da birinciliğe layık görüldü.

Baydöner, en iyi restoran ödülünü iki yıl üst üste almış oldu.

Sektörün önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleşen gecede, Baydöner Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Ferudun Tuncer ödülü alırken; “Halkımızın tercihlerini iyi ve doğru analiz ederek, onları sağlıklı et ile buluşturmak için ekip arkadaşlarımla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Fiyat, ürün kalitesi, servis ve tüketiciye dokunan reklam çalışmalarımızla Türk dönerini dünya standartlarına getirmekte öncü olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Türk halkı geçen yıl da bizi bu ödüle layık görmüştü. İki yıldır bizleri birinciliğe taşıyan Türk halkına, tüm çalışanlarımıza ve bizleri müşterilerimizle buluşturan Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği'ne tüm kalbimle teşekkür ediyorum'' dedi.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap