17 °C

Bevees, 20. restoranını İzmir'de açtı

10 yıllık deneyimi ve sektörde gerçekleştirdiği ilklerle adından söz ettiren Beeves markası büyümesini hız kesmeden sürdürüyor. Türkiye'de ilk Dry Age burgerleri yapan Beeves'in yeni şubesi İzmir Mavibahçe Avm'de açıldı.

Bevees, 20. restoranını İzmir'de açtı

Etinden ekmeğine tüm ürünlerini kendi üreten, özellikle kendi yapımı mozarellalı sosisleri, 200 gr lık Miami burgeri ve özel dry age steakleri ile fark yaratan Beeves, açılır açılmaz İzmirliler tarafından çok yoğun ilgi gördü.

İstanbul, İzmir ve Riyadh’da toplam 20 mağazayla hizmet verdiklerini ve sene sonunda 33 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini dile getiren Beeves Burger&Steakhouse Genel Müdürü Sidar Budak, Türkiye’de franchise sistemini layıkıyla uygulayan işletme sayısının çok az olduğunun altını çizdi.

Budak, Beeves'in gerek akademik eğitimler vererek personel gelişimi sağlamak gerek manueller ile operasyonel standartları sağlamak gerekse denetim ve kontroller ile kaliteyi sürekli kılmak adına sürekli bir çalışma içerisinde olduğunu, kaliteli hizmet anlayışının öncelikle imzalanan franchise sözleşmeleri ile korunması gerektiğini vurguladı.

Budak, ayrıca 2019 yılı içerisinde yurtdışında 5, Türkiye'de 8 yeni şube daha açarak gelişimlerini sürdüreceklerinin altını çizdi.