22 °C

Boyner'e 'En İyi Dijital Müşteri Deneyimi' ödülü

Boyner Grup, sektörünün en prestijlisi sayılan Dünya Perakende Ödülleri'nde, 'Asistanım' uygulamasıyla 'En İyi Dijital Müşteri Deneyimi' ödülünü aldı.

Boyner'e 'En İyi Dijital Müşteri Deneyimi' ödülü

Boyner Grup, Dünya Perakende Kongresi kapsamında verilen ve sektörün en prestijli ödülü olarak kabul edilen Dünya Perakende Ödülleri'nde, Asistanım uygulamasıyla 'En İyi Dijital Müşteri Deneyimi' kategorisinde Türkiye'ye şampiyonluğu getirdi.

'Asistanım' global uygulamalarla yarıştı

Geçtiğimiz yıl başlayan ve tüm Boyner grup mağazalarında hayata geçirilmesi hedeflenen dijital uygulama 'Asistanım' ile perakende dünyasının global markalarının yarıştığı ödüllerde birinci olan Boyner Grup, En İyi Dijital Müşteri Deneyimi kategorisi finalinde Dress in the City, El Corte Ingles, Marks&Spencer, Geant, Saudi Telecom, Singapore Telecom, Superdry ve Seymour Powell ile yarıştı.

2007'den bu yana gerçekleştirilen Dünya Perakende Ödülleri'nde bugüne kadar çeşitli kategorilerde ödül alan markalar arasında Apple, Amazon, Vodafone, Net-a-Porter, Louis Vitton, Marks&Spencer, Macy's, Ikea, Verizon ve Starbucks gibi önemli global markalar bulunuyor.

Perakendenin dünya finalinde Türkiye'ye birincilik getiren 'Asistanım' satış danışmanlarına sağlanan özel tasarlanan mobil terminaller sayesinde hem müşterilerin hem de satış danışmanlarının hayatı kolaylaşıyor. Tüm mağazalardaki stokların ve ürünlerin anlık kontrol edilebildiği cihazlar sayesinde mağazalar sınırsız hale geliyor. Boyner Grup için özel olarak geliştirilen ve yüzde 100 yerli olan 'Asistanım' uygulaması stok kontrolü dışında içinde ödeme sistemi de bulunmasıyla fark yaratıyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap