Brisa, Avrupa İş Ödülleri finalistleri arasına girdi

Brisa, RSM International'ın sponsorluğunda düzenlenen yarışmada hem halk hem de jüri kazananı olarak Avrupa birinciliğini elde etmeyi hedefliyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Brisa, iş dünyasında her yıl yenilikçilik, iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik alanlarında Avrupa'nın en iyilerinin seçildiği "2014-2015 Avrupa İş Ödülleri"nde finale kalmaya hak kazanan şirketler arasında yer aldı. 

Brisa açıklamasına göre şirket, RSM International'ın sponsorluğunda düzenlenen yarışmada hem halk hem de jüri kazananı olarak Avrupa birinciliğini elde etmeyi hedefliyor. 

Avrupa İş Ödülleri organizasyonu, her yıl sosyal hayatı ve çevreyi olumlu etkileyen, aynı zamanda yenilikçi ve başarılı uygulamalarla görünürlük ve gelişimlerini yükselten şirketlerin yarışına sahne oluyor. 

Avrupa'nın önde gelen şirketlerinin katıldığı yarışmada, Ulusal Şampiyon seçilerek Türkiye'yi temsil etmeye hak kazanan Brisa, Türk sanayisinde bir rol model olarak elde ettiği başarıların anlatıldığı tanıtım videosuyla ilgi gördü. 

Yarışmada en iyiyi belirlemek için yapılan halk oylaması 24 Şubat'a kadar devam edecek. Brisa'ya oy vermek için "http://www.businessawardseurope.com/vote/detail/the-ukti-award-for-innovation-1/10594" linkinden "Vote (Oy ver)" butonunu tıklamak ve elektronik posta adresini yazmak yeterli oluyor. Oy verme işlemi, e-posta adresine gelen linkin onaylanmasıyla tamamlanıyor. 

Halk oylamasının yanı sıra seçkin bir jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda "Avrupa Birincisi" seçilen şirket, 27 Mayıs'ta düzenlenecek galada ilan edilecek. 

"Hedefimiz, Avrupa'nın zirvesine çıkmak" 

Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman, müşteri odaklı inovasyon anlayışı ve kurumsal girişimcilik süreçlerinin bir takdiri olarak Avrupa İş Ödülleri'nde finalistler arasında yer almanın mutluluğunu yaşadıklarını  dile getirerek, "Şimdiki hedefimiz, Avrupa'nın zirvesine çıkmak" ifadesini kullandı. 

Bayman, bugün dünyanın en saygın iş ödülleri arasında bulunan Avrupa İş Ödülleri'nin, AB genelindeki şirketlerde mükemmelliği, en iyi uygulamayı ve yenilikçiliği tespit ve teşvik etmeyi hedeflediğini aktararak, şunları kaydetti: 

"Brisa olarak, hem Türkiye hem de kendi adımıza büyük başarıya imza attık. Avrupa İş Ödülleri'nde finale kalarak Brisa'nın strateji kurumsal odaklı yönetim, inovasyon ve kurumsal girişimcilik yaklaşımında ulaştığı noktayı uluslararası bir platformda en üst düzeyde tescil ettiğimiz için çok mutluyuz. Gelecek için en iyi yolculuğu tasarlama vizyonumuz doğrultusunda, sanayi şirketinden inovasyon şirketine dönüştüğümüz bir süreç yaşıyoruz. Müşteri odaklı inovasyon anlayışımızla, gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel inovatif çözümler sunarak hayatlarını kolaylaştırıyor ve katma değer yaratıyoruz. Ödülle ilgili halk oylaması tüm dünyada internet üzerinden devam ediyor. Tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız, dünyanın her yerinden ürünlerimizi kullanan tüketicilerin desteğiyle Avrupa'nın En İyi Şirketi seçileceğimize inancımız tam." 

Etiketler