ÇEK eğitim ödülleri sahiplerini buldu

Aktaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş, Çağdaş Eğitim Kooperatifi tarafından eğitim konularına çaba harcayıp özveride bulunanları onurlandırmak ve topluma tanıtılmasını sağlamak amacıyla, 13’üncüsü düzenlenen ‘Yerelde Eğitim’ ödülüne layık görüldü.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

BURSA (DÜNYA) - Aktaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş, Çağdaş Eğitim Kooperatifi (ÇEK) tarafından eğitim konularına çaba harcayıp özveride bulunanları onurlandırmak ve topluma tanıtılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen ‘Yerelde Eğitim’ ödülüne layık görüldü.

ÇEK’in 13. Eğitim Ödülü töreni Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlendi. İş, eğitim ve siyaset dünyasından çok sayıda önemli ismin katıldığı gecede, Aktaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş’a, eğitime ve öğrencilere verdiği koşulsuz desteklerden ötürü ÇEK tarafından plaket takdim edildi.

Gecede konuşan Şahap Aktaş, “Eğitime verilen her türlü destek, ülkemizin aydınlık geleceğine yapılan bir yatırımdır. Ülke olarak her sene büyüyerek ve gelişerek emin adımlarla yolumuza devam ederken, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak, öğrencilere koşulsuz destek vermek, ülkemizin geleceğini inşa ederken bugün bizlere düşen en önemli sorumluluklardan biridir. Türkiye’nin bugünkünden çok daha gelişmiş ve kalkınmış bir ülke haline gelmesi için aydınlık geleceğe, üreten beyinlere ihtiyacı var. Bu anlamda Aktaş Holding olarak, ilk günden bu yana eğitime ve öğrencilere koşulsuz destek vermekteyiz. Tüm çalışmalarımızı Aktaş Eğitim Vakfımız öncülüğünde hayata geçirirken, bu çalışmaları da “hiçbir karşılık beklemeksizin”, tamamen sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirmekteyiz. Ömrümüz el verdiği müddetçe de eğitime ve yarınlarımıza elimizden gelen desteği en iyi şekilde vermeye devam edeceğiz” dedi.

Etiketler