6 °C

Citroen'den faiz ve indirim avantajları

Citroen, tüketicilere indirimler ve faiz avantajları sunuyor

Citroen'den faiz ve indirim avantajları

İSTANBUL - Türkiye'de 50'yi aşkın satış ve servis noktasıyla hizmet veren Citroen, mayıs ayında da tüketicilere indirimler ve faiz avantajları sunmaya devam ediyor. 

Citroen'den yapılan açıklamaya göre, Citroen C-Elysee modelinde yüzde 0,94 faizli kredi avantajı sağlanıyor, bin 500 liraya varan indirimler yapılıyor. Sınıfının en geniş dingil mesafesine sahip olan C-Elysee tüm yolcularına konforlu bir yolculuk sunuyor. Performans, yakıt verimliliği ve dayanıklılık için tasarlanmış olan 3 silindirli, benzinli 1.2 VTi 72 HP motoru ile konforu, 92 HP gücündeki dizel motoru ile tasarruf özellikleri öne çıkan C-Elysee, düşük yakıt tüketim değerleri, uygun bakım maliyetleri, sağlamlığı ile kullanım maliyetlerinde iddiasını ortaya koyuyor. Altı milyon araçta kullanılan 92 HP HDi motoru, performansı (düşük motor hızlarında yüksek tork) ile düşük yakıt tüketimi ve karbon salınımını (4.1 l/100 km ve 108 g CO2/km) bir araya getiriyor. 

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroen, ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve kullanıcılara pratik çözümlerle binek araç konforu vadeden Nemo Combi modelinde de yüzde 0,94 faizli kredi avantajı ve 4 bin 700 liralık indirim avantajı sunuyor. 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.