23 °C

Flora Halı'ya 'Uluslararası Kalite Ödülü'

Flora Halı The Global Trade Leaders' Club tarafından bu yıl 10'uncusu düzenlenen 'Uluslararası Kalite Ödülü'nü aldı

Flora Halı'ya 'Uluslararası Kalite Ödülü'

İSTANBUL - Halının Başkenti Gaziantep'ten Dünya'ya açılan sektörün yıldızı Flora Halı The Global Trade Leaders' Club tarafından bu yıl 10'uncusu düzenlenen 'Uluslararası Kalite Ödülü'ne layık görüldü.

Birçok ülkenin farklı sanayi sektöründen iş adamlarını da bir araya getiren ödül töreni Paris'te ünlü Meridien Etoile otelinde gerçekleşti.
 
Flora Halı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yücel, “Uluslararası Kalite-İnovasyon Ödülü ürettiğimiz kokulu halı serisiyle inovasyon alanında aldığımız 4. ödül. Flora Halı olarak, AB, Kuzey ve Güney Amerika, Kuzey Afrika, Ortadoğu ülkeleri ve Rusya dahil olmak üzere 80'e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Her ülkeden sadece en seçkin markalara verilen bu ödülü almaktan büyük mutluluk duyduk. Bu uluslararası başarımızın bir simgesidir” dedi.

Firmaların tüketiciye daha kaliteli ve yenilikçi ürün sunmalarına katkıda bulunmak amacıyla verilen Uluslararası Kalite-İnovasyon Ödülü'ne bu yıl kırktan fazla şirket ödül aldı. Türkiye'yi temsilen Gürteks Group şirketlerinden olan Flora Halı'ya verilmesi ise büyük bir başarı olarak değerlendirildi.

Avrupa'nın bürokrasi ve iş dünyası törende buluştu

The Global Trade Leaders' Club Genel Sekreteri Ricardo Roso Lopez'in başkanlık yaptığı tören iş toplantısı ile başladı. Uluslararası arenada dikkatle izlenen ve Onur konuğu olarak 30'un üzerinde ülkenin Büyükelçi'sinin katıldı. Törene Türkiye'nin dışında, Gana, Brezilya, Romanya, Srilanka, Ukrayna, Sırbistan, Mısır, Bulgaristan, Paraguay, Kenya Portekiz, Meksika, Morokko, Ekvador, Peru, Panama, Kongo, Özbekistan, Kazakistan, Kamerun, Kamboçya, Angola, Mali, Senegal, Türkmenistan gibi pek çok ülkeden firma yetkilileri hazır bulundu.

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap