11 °C

Herkese uygun konut satıyor

Vefa'nın pratik hazır konut markası Nestavilla, üç farklı konut konseptiyle her bütçeye ve beğeniye uygun evler sunuyor.

Herkese uygun konut satıyor

Mone, Renua ve Vango adında üç farklı konut tipiyle oluşturan Nestavilla, aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda müşterilerine özel projeler de gerçekleştiriyor. Evler hızlı ve kısa zamanda kurulumu ile 1-8 hafta içerisinde tamamlanıyor. Uzun yıllar hiçbir bakım gerektirmediği ve ekstra masrafa yol açmadığı ifade edilen evler, ileri teknoloji kullanılarak inşa ediliyor. Konutların temel, çatı detayları ve tüm cephelerde en doğal yapı malzemeleri kullanılarak da ideal ısı değerleri yakalanıyor.

Kısa sürede uygulanıyor

Nestavilla Mone prefabrike evler, esnek yapı malzemesinin sağladığı avantajla, geleneksel mimari yapılara göre çok daha estetik özelliklerde inşa edilebiliyor. Gereksiz işçilik ve şantiye maliyetlerini ortadan kaldıran ve inşaat süresini kısaltarak zaman tasarrufu sağlayan ön üretimli yapı teknolojisiyle, daha güvenli ve ekonomik yaşam alanları sunuyor.

Bu evler deprem ve iklim özelliklerine göre tasarlanarak araziden ve iklimden kaynaklanan tüm tehditleri ortadan kaldırıyor. İnşa edildiği bölgenin iklim değerlerine göre çözümlendirilen ısı izolasyonuyla, her mevsim çok konforlu yaşam alanları sunuyor. Çok kısa bir sürede tasarlanan ve uygulanan, estetik ve teknolojik mimarisiyle tüm beklentileri karşılayan Nestavilla Mone prefabrike evler, ekonomik ve pratik yönüyle de öne çıkıyor. 

Depreme karşı güvenli

Geleneksel ve modern her türlü mimari yapıya uygun inşa edilen ve çok estetik yaşam alanları sunan Nestavilla Renua çelik evler ise depreme karşı güvenli. Ön üretimli yapı modeliyle çok kısa sürede tasarımı ve uygulaması tamamlanıyor, istenilen yere istenilen şekilde kuruluyor. Hafif bir yapı malzemesi olması, özellikle zayıf zeminlerde çeliği çok avantajlı bir konuma taşıyor.

Her bölgenin iklim koşuluna uygun

Her türlü arazi ve iklim koşuluna göre tasarlanan Nestavilla Vango modül evler de yüksek izolasyon değerleri sunuyor ve dört mevsim enerji tasarrufu sağlıyor. Kendinden tabanlı olduğu için beton zemine de ihtiyaç duymayan evlerin montajı ise 1-5 gün arasında değişiyor. 

Her geçen gün genişleyen bayi ağı sayesinde de müşterilerine bulundukları yerlerde daha hızlı ve güvenli çözümler sunan Nestavilla'nın, Türkiye'nin dört bir tarafında aynı anda çözüm sunabilecek kalitede ve sayıda profesyonel montaj ekipleri bulunuyor.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.