İkra Lojistik ve Brisa'dan işbirliği

Brisa, İkra Lojistik'in Türkiye, Azerbaycan ve Irak'da devam eden tüm operasyonlarına, iş ortağı İkikardeş Ticaret ile birlikte destek verecek.

AA
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Brisa ve İkra Lojistik, "Profleet Filo Yönetim Çözümleri" kapsamında imzaladıkları sözleşme ile işbirliklerini bir adım ileri taşıdı. Bu kapsamda Brisa, İkra Lojistik'in Azerbaycan, Türkiye ve Irak'da devam eden tüm operasyonlarında işortağı İkikardeş Ticaret ile birlikte hizmet verecek. 

Brisa açıklamasına göre, imza töreni, Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman, İkra Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı, Genel Müdürü Akın Konyar, Brisa İş Ortağı Uğur İkikardeş'in yanı sıra şirketlerin çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi. 

İkra Lojistik, Brisa ile imzalanan sözleşme çerçevesinde, lastik tedariki, kaplama ve araç bakımının yanısıra Profleet kapsamında sunulan Filofix yol yardımı, Aspects+ ölçüm ve raporlama programı gibi hizmetlerden yararlanarak operasyonel maliyetlerinde tasarruf sağlayacak. 

İkikardeş Ticaret ile birlikte destek verecek

Aynı zamanda lastik atıklarını ve yakıt tüketimini düşürerek, operasyonlarının çevre üzerindeki olumsuz etkilerini de azaltmış olacak. İşbirliği kapsamında, Brisa tarafından İkra Lojistik teknisyenlerine ve şoförlerine  lastik eğitimleri de verilecek.  Brisa, İkra Lojistik'in Türkiye, Azerbaycan ve Irak'da devam eden tüm operasyonlarına, iş ortağı İkikardeş Ticaret ile birlikte destek verecek.    

Bayman, kendilerini sadece bir lastik üreticisi olarak değil, filo müşterileri için bir değer sağlayıcı ve stratejik ortak olarak konumlandırdıklarını ifade ederek, şunları kaydetti: 

"Yolculuğun geleceğini tasarlama vizyonumuz doğrultusunda, Türk sanayisinde bir rol model olarak başlattığımız üretim şirketinden inovasyon şirketine dönüş sürecimizi kararlılıkla sürdürüyoruz. Hem sürdürülebilirlik, hem de digitalleşme alanındaki trendleri takip ederek, çevremize ve tüm paydaşlarımıza değer katacak projeler üretmeyi amaçlıyoruz. Müşteri odaklı bir anlayışla geliştirdiğimiz Profleet çatısı altında sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin operasyonel maliyetlerini ve risklerini azaltırken, aynı zamanda yakıt tüketimini ve lastik atıklarını azaltarak çevrenin korunmasına da katkı sağlıyoruz. Yanı sıra detaylı saha araştırmaları, gözlemler ve raporlamalarla olası sorunları tespit ediyor; kurumsal girişimcilik yaklaşımıyla tamemen müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Bu vesileyle bize güvenen ve filo operasyonlarını Brisa çalışanlarının tecrübeli ellerine emanet eden İkra Lojistik'e tekrar teşekkür ediyor, anlaşmamızın iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum." 

Brisa ile 3 yıllık bir anlaşma yaptık

İkra Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Akın Konyar da "Bu iki ortaklığın bizler için önemi çok büyük. 25 sene evvel başladığımız bu serüvende her yıl büyüyen bir filo haline geldik. Marka yaratmak markayı sıfır hatayla piyasada tutmak üretim departmanı olarak önemlidir. Markanın piyasada yaşayıp rekabet edebilmesi için de ticari bölüm için çok önemlidir. Bu noktada da Brisa bizim için çok önemli bir değer ve bu değeri bulmuşken devamlılığını da sürdürmeye çalışacağız. Brisa ile 3 yıllık bir anlaşma yaptık. Arzumuz daha uzun yıllar bu iş birliğini devam ettirmek" değerlendirmesini yaptı. 

Etiketler