10 °C

KARDEMİR'e verimlilik ödülü

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR), "Büyük Ölçekli İşletme Süreç İyileştirme" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü

KARDEMİR'e verimlilik ödülü

 Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Genel Müdürü  Uğur Yılmaz,  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen "2015 Yılı Verimlilik Proje Ödülleri"nde "Büyük Ölçekli İşletme Süreç İyileştirme" kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldüklerini bildirdi. 

Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada,  küresel rekabette en önemli performans göstergelerinden birinin de verimlilik olduğuna dikkat çekti. 

"Kontinü Haddehane İşletme Etkinliğinin Artırılması Projesi"nin bakanlık tarafından ödüllendirilmesinden mutlu olduklarını ifade eden Yılmaz, şöyle devam etti: 

"Bu ödülü bir başlangıç olarak değerlendiriyor ve yeni projelerle hem verimliliklerimizi artırmayı hem de bu çalışmalarımızı yeni ödüller ile taçlandırmayı hedefliyoruz. Bu konuda çalışanlarımıza güveniyorum. Onların, tüm süreçlerimizin iyileştirilmesine ve verimliliklerimizin artırılmasına yönelik vereceği önerileri heyecanla beklediğimizi belirtmek istiyorum." 

Yılmaz, gerçekleştirdikleri projelerle verimlilik ödüllerine layık görülen diğer firmaları da kutladı.  

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.