5 °C

Kibar Holding 3 şirketiyle İSO 500 listesinde

İSO'nun Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasında Kibar Holding Hyundai Assan, Assan Alüminyum ve Assan Hanil şirketleriyle listede yer aldı.

Kibar Holding 3 şirketiyle İSO 500 listesinde

İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) 1968 yılından bu yana aralıksız gerçekleştirdiği Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu - 2016 araştırmasının sonuçları açıklandı.

Kibar Holding'in 3 şirketi ile temsil edildiği araştırma sonuçlarına göre; Hyundai Assan 8, Assan Alüminyum 41 ve Assan Hanil 159'uncu sırada yerini aldı.

ISO 500 sonuçlarına ilişkin değerlendirmede bulunan Kibar Holding CEO'su Dr. Tamer Saka, “Grubumuzun 45 yıllık başarılarla dolu tarihinde, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ülke ekonomisine ve topluma sürdürülebilir ve yenilikçi değerler katmıştır. Bu başarı yürüyüşümüzde temelimizi oluşturan ‘yenilikçilik', emin adımlar atmamızı sağlıyor. O yüzden AR-GE bizim can damarımız. Yenilikçiliği tüm süreçlerimizde geliştirmeye devam ediyoruz” diye konuştu. Başarıya odaklı bir grup olduklarını ifade eden Saka, “Çünkü Türkiye'nin geleceğine ve gücüne inanıyoruz” dedi.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.