27 °C

Norm Cıvata bağlantı yaptı

Almanya Stuttgart’ta Fastener Fuarı’na katılan Norm Cıvata, 51 firmadan 190 üst düzey yönetici ile toplantı yaptı. Görüşülen 16 firma ile bağlantı kuruldu.

Norm Cıvata bağlantı yaptı

DÜNYA

İZMİR - Norm Cıvata, geçen ay Stuttgart Fastener Fuarı’na katılarak, burada 51 firmadan 190 üst düzey yönetici ile 90 toplantı yaptı, bunlardan 16’sını müşteri yelpazesine eklemek için harekete geçti.

45 ülkeden 987 firmanın katılımıyla 19-21 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Fastener Fair’de çeşitli sektörlerden dünya devi firmalarla, distribütörler, tedarikçiler, mühendisler ve diğer profesyonellerle bir araya geldiklerini ve önemli iş bağlantıları kurduklarını dile getiren Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal, “Güçlü bir kadro ile katıldığımız bu fuarda sadece tanıtım değil dünya devi büyük firmalarla önemli iş bağlantıları yaptık ve iş geliştirme kararları aldık. Böylesi prestijli uluslararası fuarlar sektörel gelişmeleri yakından takip etme ve en önemlisi kendi geliştirdiğiniz yeni teknoloji ve ürünleri müşterilerimizle beraber yeni pazarlara ve yeni potansiyel müşterilere doğrudan sunabilme imkanı sunuyor. Bu fuarda da bu tarz çalışmalara imza attık” dedi.

51 firma, 90 toplantı

Fuarda 51 firmadan 190 üst düzey yönetici ile 90 toplantı yaptıklarını söyleyen Uysal, “51 firmadan 16 tanesi Avrupa, Güney Afrika, Brezilya ve Yeni Zelanda gibi ülke ve bölgelerden müşteri portföyümüze katmak üzere harekete geçtik” diye konuştu.

Fuarlar ile Norm Holding ismini daha fazla duyurduklarını hem de yeni pazarları portföylerine eklediklerini belirten Uysal, “Bu fuarda sadece ürün pazarlama ve iş anlaşmaları yapmıyoruz. Ürün geliştirmeye yönelik müşteri taleplerini de alıyoruz. Aynı şekilde geliştirdiğimiz yeni teknoloji ürünleri de müşterilerimize sunuyoruz. Özellikle otomotiv sektörünün daraldığı bir dönemde yapılan bu anlaşmalar, ihracatımızı arttıracak, ülkemizin ihtiyacı olan büyümeyi sağlayacak hamleleri oluşturuyor. Bu anlamda hem kendimiz hem de ülkemiz adına son derece verimli bir fuar geçirdik diyebiliriz” diyerek sözlerini tamamladı.

Sektör devlerini buluşturdu

Stuttgart’ta gerçekleştirilen Fastener Fair’e bu yıl toplamda 12 bin ziyaretçi katıldı. Otomotiv, enerji ve güç üretimi, inşaat ve inşaat mühendisliği, genel mühendislik, elektronik ve elektrikli ürünler, ısıtma-soğutma-klima ve havalandırma imalatı ve tesisatı, demir- metal ürünler, gemi yapımı, denizcilik, haberleşme teknolojisi, havacılık ve uzay sektörleri temsilcilerinin yanı sıra bayiler, distribütörler ve toptancılar da ziyaret etti. Fuara, Almanya, İtalya, Türkiye, İngiltere, İspanya, Hollanda ve Fransa yoğun katılım gösterdi.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap