23 °C

Ogilvy & Mather Türkiye'de bayrak değişimi

Ogilvy & Mather Türkiye Ülke Başkanı olarak 17 yıldır görev yapan Aytül Özkan'ın aktif iş yaşamını sona erdirme kararının ardından, bu göreve Ogilvy PR Genel Müdürü Emine Çubukçu atandı.

Ogilvy & Mather Türkiye'de bayrak değişimi

Pazarlama iletişimi şirketi Ogilvy & Mather (O&M) Türkiye Ülke Başkanlığına, 8 yıldır Ogilvy PR İstanbul Genel Müdürü olan Emine Çubukçu getirildi. Çubukçu yeni görevini, 17 yıldır O&M Türkiye Ülke Başkanı olarak görev yapan ve aktif iş yaşamını sonlandırma kararı alan Aytül Özkan'dan devraldı.

Ogilvy & Mather Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Üst Yöneticisi Paul O'Donnell, görevinden ayrılan Özkan'a uzun yıllardır O&M'e sağladığı katkılar için teşekkür ederek, "Ogilvy & Mather'ın, çok önem verdiğimiz Türkiye pazarındaki faaliyetlerinin Emine Çubukçu'nun liderliğinde büyümeye devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Emine Çubukçu kimdir?

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Şirketleri Birliği ICCO'da 2015 yılından bu yana Yönetim Kurulu Üyesi olan Emine Çubukçu, Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden lisans, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünden ise yüksek lisans derecelerine sahip.

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.