11 °C

Ordu'nun en büyük seramik showroomu açıldı

Üç katlı mağazada NG Kütahya Seramik’in 2014 kreasyonları ve ödüllü tasarımları ile birlikte pek çok koleksiyon sergileniyor

Ordu'nun en büyük seramik showroomu açıldı

ORDU - NG Kütahya Seramik, 187. mağazasını Ordu'da açtı.

NG Kütahya Seramik'in 187. mağazası olan showroom aynı zamanda Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ikinci seramik mağazası olma özelliğini taşıyor. Üç katlı mağazada NG Kütahya Seramik’in 2014 kreasyonları ve ödüllü tasarımları ile birlikte pek çok koleksiyon sergileniyor.

NG Kütahya Seramik’in Ordu’daki  iş ortağı BK İnşaat, Ordu’nun en büyük seramik showroom’unun kapılarını Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı ve NG Kütahya Seramik Porselen Turizm Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, KYK Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Onur Sürmeli, BK İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sezai Kılıç ve Barış Kılıç’ın katılımıyla açtı.

Seramik sektörünün öncüsü NG Kütahya Seramik’in 187. Mağazası olan  showroom aynı zamanda Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ikinci seramik mağazası olma özelliğini de taşıyor. 1300 metrekarelik geniş bir alana sahip olan üç katlı showroom’da NG Kütahya Seramik’in her zevke ve her bütçeye uygun seramikleri ve 2014 yılı kreasyonlarıyla tasarlanmış 30 farklı mekân sergileniyor.

Modern mimarisiyle keyifli bir alışveriş imkânı veren showroom, geniş ürün yelpazesiyle Ordululara benzersiz bir deneyim sunuyor. Ziyaretçiler, BK İnşaat’ın uzman ekibinden her konuda ayrıntılı bilgi alabiliyorlar. Seramik sektörüne yön veren tasarımlar BK İnşaat’ın showroom’unda sizleri bekliyor.

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.