16 °C

Philip Morris/Sabancı "En İyi İşveren" seçildi

Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan Philip Morris/Sabancı, Avrupa ve Orta Doğu'da arka arkaya ikinci kez “Top Employer” (En İyi İşveren) sertifikasını aldı.

Philip Morris/Sabancı En İyi İşveren seçildi

Top Employer Enstitüsü tarafından bağımsız olarak yapılan bir değerlendirmenin ardından verilen sertifikaya, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika'da Philip Morris International'a bağlı 35 şirket layık görüldü.

Philip Morris/Sabancı İnsan Kaynakları Direktörü Andreea Chiriac, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Şirketimizin sürdürülebilir insan kaynakları uygulamaları bir kez daha ödüllendirildi. Gururluyuz" dedi.

"En İyi İşveren" sertifikası, şirketlerin ücretlendirme ve yan haklar, kariyer gelişimi, çalışma koşulları, eğitim ve geliştirme dâhil olmak üzere birçok uygulamasının ciddi bir şekilde değerlendirilmesinin ardından Top Employer Enstitüsü tarafından veriliyor. Philip Morris/Sabancı bu alanlardaki üstün başarısından dolayı bu yıl da "En İyi İşveren" sertifikasını almaya hak kazandı.

"Ayrıcalıklı bir iş ortamımız var"

İkinci kez 'En İyi İşveren' sertifikasını alan Philip Morris/Sabancı'nın İnsan Kaynakları Direktörü Andreea Chiriac, mutluluğunu, "Şirketimizde, yaptığımız işe olan bağlılığı ve özveriyi önemseyen, takım çalışmasının olduğu ayrıcalıklı bir iş ortamı ve kurum kültürü var. Philip Morris/Sabancı'da öğrenme maratonu hiç bitmiyor. Yeni fikirler üretmek, kariyer fırsatlarını zenginleştirmek, çalışanlarımızın tutkularını keşfederek çeşitlilik arz eden bir ortamda gelişmelerine imkân vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Şirketimizin çalışmak için olağanüstü bir yer olduğunu gösteren bu sertifikayı tekrar aldığımız için mutluyuz. Sınırlarımızı daha da aşmak ve daha da iyi bir işveren olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz" sözleriyle ifade etti.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap