5 °C

Saray Bisküvi kalitesine uluslararası ödül

Saray Bisküvi, dünyadaki en önemli kalite ödüllerinden biri olan Uluslararası Kalite Altın Yıldız Ödülü'nü (International Gold Star for Quality) aldı.

Saray Bisküvi kalitesine uluslararası ödül

 

Bisküvi markası Saray, Uluslararası Kalite Altın Yıldız Ödülü'nü (International Gold Star for Quality) almaya hak kazandı. 20 Eylül 2015'te Cenevre'de düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi'nde (World Quality Commitment Convention) aldığı ödül ile Saray Bisküvi, başarısını uluslararası alana bir kez daha taşıdı.

Dünyanın en önemli kalite ödüllerinden biri olan Uluslararası Kalite Altın Yıldız Ödülü; sektörlerine kalite, yenilikçilik ve teknoloji alanında liderlik eden kuruluşları teşvik etmek amacıyla Business Initiative Directions (BID) tarafından her yıl veriliyor. Ödül, kalite kültürünü yaygınlaştırmak ve sürdürülebilir büyüme konularında uzman uluslararası kuruluşların teşvik edilmesi adına büyük önem taşıyor. 

Saray, "Yenilikçi ve Sürdürülebilir Büyüme Stratejisi" doğrultusunda, en son teknolojik yatırımlarla birlikte Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek doğal, enerjik, sağlıklı, farklı ve inovatif ürünler üreten bir marka. İnsan sağlığını ilk sıraya alan marka, ürün kalitesini de her geçen gün artırıyor. Saray Bisküvi Genel Müdürü Ramazan Sümer, "Saray Bisküvi olarak kalite ve lezzet anlamında dünya standartlarında üretim gerçekleştiriyoruz.

Şimdiye kadar birçok ulusal ve uluslararası bağımsız kuruluş tarafından ödüllere layık görüldük. Yenilikleri takip ederek ilerlemeyi sürdüren markamız; 2006 yılında Tüketici Kalite Ödülü, International Taste & Quality Institute (ITQI) tarafından verilen Üstün Lezzet Ödülü, 2004 yılında Tüketici Teşekkür Ödülü'ne layık görülmüştü. Son olarak, kalitemizi bir kez daha tescillediğimiz Uluslararası Kalite Altın Yıldız Ödülü'nü almaktan büyük gurur duyuyoruz" dedi.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.