7 °C

TAV Havalimanları'na üç ödül

TAV Havalimanları, TÜYİD tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen "Yatırımcı İlişkileri Zirvesi"nde üç kategoride ödül kazandı

TAV Havalimanları'na üç ödül

İSTANBUL - TAV Havalimanları, Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği (TÜYİD) tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen "Yatırımcı İlişkileri Zirvesi"nde üç kategoride ödül kazandı. 

TAV Havalimanları'ndan yapılan açıklamaya göre, şirket, zirvede "En iyi Faaliyet Raporu" kategorisinde ilk sırada yer almak üzere, "En iyi İnternet sitesi" ve "Finansal sonuçların paylaşımı alanında en iyi şirket" olmak üzere üç dalda ödüle layık görüldü. 

TAV Havalimanları Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nursel İlgen, şirket olarak faaliyet gösterdikleri her alanda uluslararası standartlarda değer üretmek için çaba gösterdiklerini belirtti. 

Gösterilen çabanın yatırımcı ilişkilerine yansımasındaki en önemli unsurun, mevcutla yetinmeyip daha iyiye ulaşma gayreti olduğunu kaydeden İlgen, "Gerçek bilginin zamanında ve eşit olarak paylaşılması konusundaki farkındalığımız ve proaktif yaklaşımımız sonucunda, bu yıl oldukça kapsamlı ve titiz değerlendirme süreci sonrasında üç dalda ödüle layık görülüyor olmamız bizim için büyük bir gurur. Doğru yolda olduğumuzun ve bu işi ne denli iyi yaptığımızın onaylanıyor olması bize ayrıca mutluluk veriyor" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap