9 °C

TeknoSA, Bingöl'de ilk mağazasını açtı

TeknoSA Genel Müdürü Oyman, "Bingöl'de açtığımız bu mağaza ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde 20 ilde 34 mağazaya, Türkiye genelinde de 304 mağazaya ulaşmış olduk" dedi

TeknoSA, Bingöl'de ilk mağazasını açtı

İSTANBUL - Türkiye'nin birçok noktasında bulunan mağazalarıyla tüketicilerin teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan TeknoSA, hizmet ağına Bingöl Cadde mağazasını da ekledi.

TeknoSA açıklamasına göre, toplam 258 metrekarelik alan ile hizmet verecek olan mağaza, yüzlerce markanın, binlerce çeşit ürününü en uygun fiyatlar ile Bingöllü tüketicilere sunuyor. TeknoSA Bingöl Cadde Mağazası'nda, elektronik, bilişim ürün ve donanımları, küçük ev aletlerinin yanı sıra beyaz eşya da bulunuyor.  

Açıklamada verilen bilgilere göre, Bingöl'de açılan mağaza, ildeki tek teknoloji marketi olma özelliğini taşırken, TeknoSA, Doğu ve Güneydoğu'da aralarında Ağrı, Bitlis, Kilis, Iğdır, Kars, Gümüşhane ve Tunceli'nin yer aldığı toplam 8 ilde de tek teknoloji marketi olarak hizmet sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman, hizmet noktalarını Türkiye geneline yaymaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Türkiye'de her bölgede ulaşılabilir olma yolunda mağaza ağlarını genişlettiklerini kaydetti.

Oyman, "Bingöl'de açtığımız bu mağaza ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde 20 ilde 34 mağazaya, Türkiye genelinde de 304 mağazaya ulaşmış olduk. Bu bölgede yatırımlarımıza devam ederek, kalan üç ile de ulaşıp, her ilde bir TeknoSA hedefimizi gerçekleştireceğiz. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne yaptığımız yatırımların örnek teşkil edip, sektörün bölgeye yapacağı yatırımları hızlandıracağına inanıyoruz. Bingöl'de açacağımız mağaza ile Türkiye'nin 78 iline yayacağımız hizmet ağını kısa bir süre içerisinde 81 ile tamamlayıp teknolojiye ihtiyaç duyulan her yerde olacağız" ifadelerini kullandı.

Aynı haftada 3 TeknoSA mağazası birden açıldı

Verilen bilgilere göre, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden TeknoSA, teknolojiyi tüketicilerine her kanaldan ve her yerde sunmaya devam ediyor. TeknoSA, Bingöl mağazasına ek olarak, İstanbul Zeytinburnu 58. Bulvar ve Aydın Kuşadası'nda mağaza açtı. İstanbul'daki 64'üncü mağazasını Zeytinburnu 58. Bulvar'da açan TeknoSA, toplam 388 metrekarelik alanda bulunan zengin ürün gamı ile Zeytinburnu tüketicilerine hizmet veriyor.

Aydın'ın 7'inci, Kuşadası'nın ise 2'inci mağazası olan Extra konseptli TeknoSA mağazası ise toplam 970 metrekarelik alanıyla tüketicilerin hizmetinde. TeknoSA Kuşadası Extra Mağazası'nda, elektronik, bilişim ürün ve donanımları, küçük ev aletlerinin yanı sıra beyaz eşya da bulunuyor.

 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.