23 °C

Toksan, En İyi İşverenler Ödülü Programına katılmayı hedefliyor

Turquality Marka Destek Programına kabul edilen Toksan Otomotiv AŞ. başarılarına En İyi İşverenler Ödülü programını da dahil etmek istiyor.

Toksan, En İyi İşverenler Ödülü Programına katılmayı hedefliyor

Zehra ORUÇ
BURSA - Küçükoğlu Holding’in otomotiv yan sanayindeki şirketlerinden Toksan Otomotiv AŞ. Turquality Marka Destek Programına kabul edildi. Firma; Turquality’e dahil olmasını çalışanları ile birlikte kutladı. Hilton Hotel’de düzenlenen etkinlikte konuşan Küçükoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Küçükoğlu, “Hepinizin bildiği gibi global arenada çok güçlü rakiplerimiz var ve çok zor rekabet koşulları içerisindeyiz. Ancak 2025 yılı stratejik planlarımız hazır” dedi.

Toksan Otomotiv AŞ. olarak menteşe gruplarında dünya lideri olarak 2025 yılında Türkiye’nin ilk 300 şirketi içerisinde yer almayı hedeflediklerini kaydeden Küçükoğlu, “Ar-Ge merkezimizin kurulması ve her geçen gün niteliği ile beraber tecrübesinin artması, tasarlanan mekanizma parçalarının artık Toksan markası adı altında ihraç edebilecek olması bizi vizyonumuza taşıyan önemli adımlarımızdan. Bir sonraki hedefimiz “Great Place To Work” yani En İyi İşverenler Ödülü programına katılmak. Bu ödül dünya çapında en prestijli ödüllerden biri olup insan kaynakları sürecimizin çıtasını çok yükseltecek ve harika bir çalışma ortamı yaratarak Küçükoğlu Holding şirketlerinin kurum kültürünü eğlenceli, itibarlı ve tüm çalışanlara değer katan şirketler haline dönüştürecektir” şeklinde konuştu.