11 °C

Toyota'dan temmuz ayı kampanyası

Auris ve Auris Touring Sports modelleri temmuz kampanyasına özel 2 bin 500 liralık indirim ile kullanıcılarını bekliyor

Toyota'dan temmuz ayı kampanyası

İSTANBUL - Toyota, temmuz ayı kampanyası kapsamında 7 bin 370 liraya varan indirim sunuyor.  

Toyota'dan yapılan açıklamaya göre, Auris ve Auris Touring Sports modelleri temmuz kampanyasına özel 2 bin 500 liralık indirim ile kullanıcılarını beklerken, sürüş keyfi ve ekonomik yakıt tüketimi ile öne çıkan Yaris Hybrid 7 bin 370 liralık indirim ve 58 bin 500 liralık ulaşılabilir fiyatıyla kampanyadaki yerini alıyor.

Kampanyada, Toyota RAV4'ün benzinli versiyonunda da 3 bin liralık indirim bulunuyor. Ayrıca haziran ayında başlayan Yaris modelindeki 3 bin 70 liraya varan ve Verso modelinde 3 bin 50 liraya ulaşan indirimler temmuz ayında da devam ediyor.  

Temmuz ayında, Toyota ile yazın tadını çıkarmak isteyenler için Toyota Finans, 48 aya kadar uzanan vade seçenekleri ve yüzde 1,03 faiz ile müşterilerinin taleplerini karşılıyor.

Toyota Finans Sistemi'nin avantajlarıyla Toyota sahibi olanlar, ödemelerine istedikleri takdirde 2015 yılının şubat ayında başlayabilecek. Toyota Plazalarda markası ne olursa olsun eski araçlarını elden çıkarıp yeni bir Toyota almak isteyenler "takas" imkanından da yararlanabiliyor. 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.