4 °C

Turkcell Superonline'dan 'Hesabım' uygulaması

Turkcell Superonline'lılar kendilerine özel geliştirilen "Superonline Hesabım" uygulaması ile istedikleri bilgiye çok daha kolay erişim sağlayabilecek.

Turkcell Superonline'dan 'Hesabım' uygulaması

Turkcell, Superonline kullanıcıları için "Hesabım" uygulamasını geliştirdi. Turkcell Superonline'lılar kendilerine özel geliştirilen "Superonline Hesabım" uygulaması ile istedikleri bilgiye çok daha kolay erişim sağlayabilecek. 

Turkcell'den konuya ilişin yapılan açıklamaya göre, kullanıcılar, ne kadar kullandıklarını bilebilmek ve kontrol altında tutabilmek için kullanım kotalarını görürken, faturalarını sorgulayabilecek. Tüm bunlara ek olarak fatura ödeme, üst pakete geçiş ve ek paket satın alma işlemleri rahatlıkla yapılabilecek. 

Uygulama sayesinde özellikle fiber kullanıcıların çok fazla ihtiyaç duyduğu adil kullanım kotası mobil uygulama üzerinden takip edilebilecek. Kullanıcılar böylece ne kadar kullandıklarını ve ne kadar kotaları kaldığını istedikleri an görebilecek. Adil kullanım kotasına takılan müşteriler, "Superonline Hesabım" üzerinden sunulan ek paketleri satın alarak kotalarını yükseltebilecek. 

Kullanıcıların faturalarını analiz edebilmeleri için grafik görünümü ve son 6 ay için fatura detayı özellikleri bulunan uygulamadaki toplu fatura ödeme hizmeti sayesinde, birden fazla fatura ödemesi gerçekleştirilebilecek. 

"Superonline Hesabım"daki işlemler bireysel kullanıcılarla birlikte esnaf ve küçük ölçekli şirketlerin kullanımına da açık hale getirildi. Uygulamaya müşteri numarasının yanı sıra TC kimlik ya da GSM numarası ile giriş yapılabiliyor. 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.