5 °C

Türkiye'nin 'En iyi kahve zinciri' seçildi

Starbucks, 7. Avrupa Kahve Sempozyumu'nda 3 ödül birden aldı

Türkiye'nin 'En iyi kahve zinciri' seçildi

Allegra Group tarafından İstanbul'da düzenlenen 7. Avrupa Kahve Sempozyumu kapsamında gerçekleşen ödül töreninde Starbucks, 3 farklı dalda ödül kazandı.

400'den fazla uluslararası üst düzey yöneticinin katıldığı sempozyumda Starbucks, Türkiye'de 'En İyi Kahve Zinciri' seçilmesinin yanı sıra 'Kuzey Avrupa Bölgesi En İyi Kahve Zinciri' ve 'Avrupa'nın En Etik Markası' ödüllerine de değer görüldü.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks, Allegra Group tarafından organize edilen 7. Avrupa Kahve Sempozyumu'nda 3 ödüle değer bulundu. 'Kuzey Avrupa Bölgesi En İyi Kahve Zinciri' ve 'Avrupa'nın En Etik Markası' ödülünü alan Starbucks, aynı zamanda 'Türkiye'nin En İyi Kahve Zinciri' seçildi.

7. Avrupa Kahve Sempozyumu, 25-26 Kasım tarihlerinde yerli ve yabancı 400'ün üzerinde üst düzey yöneticinin katılımıyla İstanbul'da gerçekleşti.

Etkinlik için Türkiye'ye gelen Starbucks EMEA Pazarlama & Kategori Başkan Yardımcısı Ian Cranna, yaptığı sunumda, Türkiye'de ve dünyada misafirlerine eşsiz bir kahve deneyimi yaşatmak için kendisini sürekli yenileyen Starbucks'ın iletişim sırlarını paylaştı.

Cranna, "Starbucks olarak, birbirinden şık tasarımlarla sıcak bir ortam yarattığımız mağazalarımızda, misafirlerimizin memnuniyeti ve mutluluğu için dünyanın dört bir yanından farklı koku, tat ve aromaları bir araya getirerek onlara bambaşka bir deneyim yaşatmak önceliğimiz" diye konuştu.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.