17 °C

'Vodafone Arena, Türkiye'ye olan inancımızın göstergesi '

Vodafone Bölge CEO'su Badrinath, Vodafone Arena Stadı'nın Türkiye'ye olan inançlarının somut göstergesi olduğunu söyledi.

'Vodafone Arena, Türkiye'ye olan inancımızın göstergesi '

Vodafone Grubu Afrika, Orta Doğu, Asya ve Pasifik Bölge CEO’su Vivek Badrinath, Vodafone Arena’yı ziyaret ederek, geçtiğimiz günlerde stadın yanında meydana gelen saldırıların ardından Şehitler Tepesi adı verilen alana çelenk bıraktı. 10 Aralık’ta Vodafone Arena Stadyumu ve Maçka Parkı’ında düzenlenen eş zamanlı iki saldırıda 45 kişi şehit olmuştu.

Badrinath, sponsorluktan duyduğu memnuniyeti  sözleriyle dile getirdi. 

'Operasyonumuzdan gurur duyuyoruz'

Vodafone olarak Türkiye’ye duydukları güvenin süreceğinin altını çizen Badrinath, şu şekilde konuştu:

““Istanbul’un kalbinde böyle büyük bir yatırıma imza atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vodafone olarak Türkiye’nin potansiyeline olan inancımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde, Vodafone Türkiye’nin başarılı performansını daha da artırmak için çalışacağız. Vodafone olarak Türkiye’deki ilk 10 yılımızda yaklaşık 20 milyar TL yatırım yaptık. Ülkenin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından biri olarak, Türkiye’deki operasyonumuzdan gurur duyuyoruz.”

Türkiye’ye olan yatırım kararlığının somut bir göstergesinin de Vodafone Arena ve Beşiktaş JK sponsorluğu olduğuna dikkat çeken Vivek Badrinath, “Vodafone-BJK iş ortaklığı 150 milyon doları geçen toplam değeri ile Türkiye spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşması. Diğer yandan Vodafone Arena’yı Türk sporuna dijitalleşmenin kapılarını açan önemli bir atılım olarak görüyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap