13 °C

Vodafone'dan borcu olanlara kampanya

Vodafone Türkiye, temmuz 2013 öncesine ait ödenmemiş borcu bulunan ve hattı iptal edilmiş olan aboneleri için "Faizinizi Bir Kalemde Siliyoruz" kampanyasını başlattı

Vodafone'dan borcu olanlara kampanya

İSTANBUL - Vodafone Türkiye, Temmuz 2013 öncesine ait ödenmemiş borcu nedeniyle hattı kapanan aboneleri için yeni bir kampanya başlattı. 30 Kasım'a kadar geçerli kampanya kapsamında ödenmemiş borçların gecikme faizlerinin tamamı silinirken, abonelere borçlarını tek seferde ya da 6 aya kadar taksitle ödeme imkanı sunuluyor. 

Vodafone açıklamasına göre, şirket, temmuz 2013 öncesine ait ödenmemiş borcu bulunan ve hattı iptal edilmiş olan bireysel ve kurumsal aboneleri için "Faizinizi Bir Kalemde Siliyoruz" kampanyasını başlattı. 

Buna göre, abonelerin ödenmemiş borçlarının gecikme faizlerinin tamamı, 4-30 Kasım arası geçerli kampanya süresince silinecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler, borçlarını tek seferde ya da Worldcard, Garanti Bonus, İş Bankası Maximum, CardFinans kredi kartlarına 6 aya kadar taksitle ödeyebilecek. 

Aboneler ayrıca hazırlanan internet sitesi (vodafone.com.tr/birkalemdesiliyoruz), Vodafone Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri, bankalar, PTT ve ilgili hukuk ofisleri kanalıyla da borçlarını sorgulama ve ödeme imkanına sahip olabilecek. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, Vodafone Türkiye olarak, sundukları ürün ve servislerle abonelerin hayatını kolaylaştırmaya devam ettiklerini belirtti. 

Geçen yıl gerçekleştirdikleri kampanyayla abonelerinin borç faizlerini sildiklerini hatırlatan Buruk, şunları kaydetti: 

"Kasım ayı boyunca sürecek 'Faizinizi Bir Kalemde Siliyoruz' kampanyası ile Temmuz 2013 öncesine ait borcu olan abonelerimizin gecikme faizini tamamen siliyoruz. Hem 6'ya varan taksit imkanı, hem de ödeme kanallarında sağladığımız çeşitlilik ile faiz indiriminden mümkün olduğunca çok kişinin faydalanabilmesi ve borçlarını rahatça kapatabilmesi için kolaylıklar sağlamaya devam edeceğiz. Örneğin, Temmuz 2008'e ait ödenmemiş faturalardan kaynaklı 1.000 TL borcu olan bir abonemizi ele alacak olursak, bu abonemizin borcundan doğan gecikme faizi 400 TL. Kampanyamız kapsamında bu abonemizin 400 TL'lik gecikme faizinin tamamını siliyoruz. Abonemiz böylelikle 600 TL ödeyerek borcunu kapatabiliyor ve 400 TL tasarruf ediyor." 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.