15 °C

Hatayspor'da COVID-19'a yakalanan futbolcu sayısı 17'ye yükseldi

Atakaş Hatayspor'da COVID-19 testi pozitif çıkan futbolcuların sayısı 17'ye yükseldi. Ayrıca teknik direktör Ömer Erdoğan ve bir kulüp çalışanında daha koronavirüs tespit edildi.

Hatayspor'da COVID-19'a yakalanan futbolcu sayısı 17'ye yükseldi

Süper Lig ekiplerinden Atakaş Hatayspor'da 11 futbolcu, teknik direktör Ömer Erdoğan ve bir kulüp personelinin daha COVID-19 testinin pozitif çıktığı bildirildi.

Kulübün basın sözcüsü Rahmi Vardı, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı öncesi futbolcu, teknik ekip ve personele yapılan COVID-19 testlerinin sonuçlandığını söyledi.

COVID-19 testi pozitif çıkan futbolcu sayısının arttığını aktaran Vardı, şunları kaydetti:

"Atakaş Hatayspor'da yapılan COVID-19 testlerinde, maalesef 6 futbolcumuza ilaveten 11 futbolcumuzda daha virüse rastlanmıştır. Toplam 17 futbolcumuzun COVID-19 testi pozitif çıkmıştır. Teknik direktörümüz Ömer Erdoğan ve bir kulüp çalışanımızın testleri de bugün itibarıyla pozitif çıkmıştır. Atakaş Hatayspor'un bu zor günlerinde herkesten dua bekliyoruz. Bundan sonra top federasyonda. Federasyonumuzun vereceği kararlar doğrultusunda pazar günü oynanacak Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı netleşecektir."

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap