20 °C

Kasımpaşa'dan üç büyüklere destek

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa Mame Thiam ve Fatih Öztürk transferleri için bonservis bedeli almadıklarını açıkladı.

Kasımpaşa'dan üç büyüklere destek

Kasımpaşa'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mame Thiam, Galatasaray'a transfer olan Fatih Öztürk ve Beşiktaş konusunda açıklama geldi. Yapılan açıklamada Thiam ve Fatih için bonservis bedeli alınmadığı açıklandı.

İşte Kasımpaşa'dan yapılan açıklama

Fatih Öztürk’ün Galatasaray'ın ihtiyacı ve talebi doğrultusunda, dayanışmamızı ortaya koymak maksadıyla bedelsiz olarak transferini gerçekleştirdik.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün istediği forvet oyuncumuz Mame Thiam’ın herhangi bir rakam konuşmadan kendilerine bedelsiz olarak verilmesine yönetim olarak karar verdik.

Beşiktaş Kulübü’nün "Bırakmam Seni" kampanyasını desteklemek için Ciner Medya Grubu, siyah-beyazlıların duyurularını kamuoyuna aktarmak adına kampanya süresince sürekli ve sanırsız bedelsiz reklamlarını gruba bagli kanallarinda yayınlama kararı almıştır.

"Kasımpaşa, Türk futbolunun çok önemli değerleri Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın önceki yıllardan bugüne mali zorluklarını aşmasını, gelecekte daha güçlü ve başarılı olmalarını, futbolun kalitesinin ve değerinin artması adına bir zorunluluk olarak görmektedir"

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap