12 °C

TFF, Beşiktaş'ın isteğini kabul etmedi

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Beşiktaş kulübüne gönderilen yazıda, Gaziantepspor karşılaşmasının Pazartesi gününe alınmasına yönelik başvurunun reddedildiği bildirildi

TFF, Beşiktaş'ın isteğini kabul etmedi

Beşiktaş, resmi sitesinden yaptığı açıklama ile, Gaziantepspor mücadelesinin Pazartesi gününe ertelenmesi için yaptıkları başvurunun reddedildiğini duyurdu. Siyah Beyazlı kulüp kendilerine gelen cevabı internet sitesinden yayınladı. TFF'den Beşiktaş'a gönderilen yazı şu şekilde:

"Fikstür gereği 14.12.2014 Pazar günü oynanması gereken Gaziantepspor - Beşiktaş A.Ş. Spor Toto Süper Ligi Süleyman Seba Sezonu müsabakasının 15.12.2014 Pazartesi gününe ertelenmesi yönündeki talebiniz incelenmiş olup; anılan müsabakanın yayın programında olması, müsabaka biletlerinin her iki takım taraftarları için de satışa çıkmış olması, ayrıca Gaziantep Kulübü'nün 17.12.2014 Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası müsabakası oynayacağı da dikkate alındığında, Federasyonumuzca yapılan değerlendirme sonucu müsabakada gün değişikliği yapılması mümkün görülememiştir. 

Müsabaka daha önceden ilan edildiği gibi 14.12.2014 Pazar günü oynanacaktır. Bu vesile ile UEFA Avrupa Ligi'nde göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı Kulübünüzü tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla.

Özcan Şepik
Genel Sekreter Yardımcısı"

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.