250’den fazla gezi, 20’den fazla yeni rota

FEST Travel’ın her sene iki kez çıkardığı gezi programlarından ikincisi açıklandı. Program, satışı süren ya da planlanan 250’den fazla geziyi içeriyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME


FEST Travel’ın her sene iki kez çıkardığı gezi programlarından ikincisi açıklandı. Program, satışı süren ya da planlanan 250’den fazla geziyi içeriyor. Bunlardan 20’si yeni rota önerisi! Farklı zevklere hitap eden tematik gezilerden, Oeconomica markası altında gerçekleşen ekonomik gezilere, kişiye özel ve münferit programlara kadar birbirinden farklı pek çok programın hikâyesini FEST Travel Genel Müdürü Zekeriya Şen anlattı:

“Bu yıl da yarattığımız yeni gezi kurguları ve güzergâhları ile birlikte ‘detay!’ dedik satır aralarını arşınladık; ‘algı’ dedik farklılıkları ortaya çıkarttık; ‘kültür’ dedik bilinmeyenlere ışık tuttuk. Hepsini kuruluş hamurumuzdaki malzemelerden ilham alarak yaptık; ‘kültür gezisi’ imajı doğrultusunda.

Farklı olmak kolay değil, sürekli farklılık yaratmak ise bu devirde oldukça zor, hem de belli ilkelerden ödün vermeden, dik durarak. Mucizevi bir formül yok, yalnızca bir tutku var.
2019/II Programı’nda 35. yılımızı kutlayacağımız 2020’nin ortasına kadar olan
“Kültür Gezileri” önerilerimiz yer alıyor. Orada istediğini bulamayanlar için ise FEST Özel Gezi tasarım bölümü hizmet veriyor.”