24 °C

“Artweeks@Akaretler” Eylül ayında üçüncü kez sanatseverlerle buluşuyor

Sergiler, sanatçılarla söyleşiler ve atölye çalışmalarından oluşan bir programla sanat galerilerini, koleksiyoncuları ve sanatçıları buluşturmayı hedefleyen Artweeks@Akaretler, 3 Eylül Salı günü başlıyor.

“Artweeks@Akaretler” Eylül ayında üçüncü kez sanatseverlerle buluşuyor

Sergiler, sanatçılarla söyleşiler ve atölye çalışmalarından oluşan bir programla sanat galerilerini, koleksiyoncuları ve sanatçıları buluşturmayı hedefleyen Artweeks@Akaretler, 3 Eylül Salı günü gününden itibaren 3 hafta boyunca yerli ve yabancı sanatçıların eserlerini Akaretler Sıraevler’de ağırlayacak.

Artweeks@Akaretler, UBS’in desteğiyle, Bilgili Holding ve Sabiha Kurtulmuş organizasyonuyla düzenleniyor. Artweeks@Akaretler’in üçüncü edisyonunda yeni eklenen binalarla etkinlik alanı büyürken içeriği de yerli ve yabancı sanatçıların katılacağı sergilerle genişliyor.
Artweeks@Akaretler programında sergilerin yanı sıra sanatçılar ve koleksiyoncularla söyleşiler de yer alıyor. Akaretler Sıraevler’de üç hafta sürecek olan tüm sergiler ve söyleşiler sanatseverlere açık ve giriş ücretsiz olacak.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap