Bir Sonbahar Festivali “Neue! Step”

Zorlu PSM, 7. sezonunda yeni bir festival programı hayata geçirerek; neo-klasik, ambient, minimal, deneysel ve avangart türleri bir araya getiren Neue! Step ile 11-29 Eylül tarihleri arasında müzik ve kültür sanat tutkunlarıyla buluşmayı hedefliyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Zorlu PSM, 7. sezonunda yeni bir festival programını hayata geçirerek; neo-klasik, ambient, minimal, deneysel ve avangart türleri bir araya getiren Neue! Step ile 11-29 Eylül tarihleri arasında müzik ve kültür sanat tutkunlarıyla buluşmayı hedefliyor.

Neue! Step programında, zengin melodilerini deneyselliğiyle birleştiren Nils Frahm’ın yanı sıra; yeni dönem klasik müzik dünyasının önemli piyanistlerinden Víkingur Ólafsson, Berlin Filarmoni’nin 12 Çellisti, Peter Broderick, müzik kariyerlerini sonlandıran Wild Beasts’in solisti Hayden Thorpe, Douglas Dare, Sylvain Chauveau, Roberto Cacciapaglia gibi müzikte yeni arayışlarda bulunan ve müziğin anlamını genişleten sanatçılar yer alıyor. Injazero Records Showcase kapsamında ise Heinali, Matt Emery ve C. Diab sahne alacak.

Neue! Step’e özel %100 Studio’da gerçekleşecek konserlerde 360 derece sahne deneyimine ev sahipliği yapacak olan Zorlu PSM, yeni deneyimlere açık müzikseverleri eylül ayı boyunca müziğin zamansal ve duygusal sınırlarına doğru bir keşfe çıkarmayı hedefliyor.
Neue! Step ‘Bir Sonbahar Festivali’ biletleri 1 Ağustos’tan itibaren biletix.com üzerinden ve Zorlu PSM gişelerinden satışta olacak.