14 °C

Deep Purple’in basçısı ve solisti Glenn Hughes, Zorlu PSM’de

Zorlu PSM’nin bu haftaki etkinlikleri arasında Glenn Hughes, “After Work Party”, TesseracT, Leprous konserleri ve Amfi’de film gösterimleri bulunuyor.

Deep Purple’in basçısı ve solisti Glenn Hughes, Zorlu PSM’de

5. yaşını kutlayan Zorlu PSM, bugüne kadar dünyaca ünlü gösterilerden alanının ustası sanatçılara, Broadway müzikallerinden, tiyatro oyunlarına; DJ performanslarından, konserlere; sergilerden, film gösterimlerine, partilere ve festivallere 5 bin etkinlikte 2 milyon sanatseveri ağırladı. Bu etkinlikler kapsamında PSM, 11 Temmuz’da Deep Purple'ın eski basçısı ve solisti Glenn Hughes’u konuk ediyor. “After Work Party”, TesseracT, Leprous, Amfi’de film gösterimleri yine bu haftanın etkinlikleri arasında…

Glenn Hughes Performs Deep Purple Classics Live // 11 Temmuz Perşembe // Turkcell Sahnesi // 20.30

Zorlu PSM, bir zamanların tartışmasız en efsanevi gruplarından Deep Purple'ın eski basçısı ve solisti Glenn Hughes’ı ağırlıyor. Milyonların “Rock’ın sesi” olarak tanıdığı, Rock and Roll Hall of Fame üyesi ve Black Country Communion'un solisti olan Glenn Hughes, Deep Purple efsanesini günümüze taşıyan “Glenn Hughes performs Deep Purple Classics Live” projesiyle sahne alacak.

% 100 Music Presents: After Work Party // 12 Temmuz Cuma // PSM Amfi // 18.00

Zorlu PSM’nin yeni parti serisi “After Work Party”; 12 Temmuz tarihinde parti severleri ağırlıyor! Zorlu PSM Amfi’de ücretsiz gerçekleşecek partinin menüsünde; serinletici melodiler, bolca dans, happy hour ve bir yaz klasiği olarak barbekü var!
Etkinlik Saati: 18.00 Meriç Yapar, 20.00 Moophy

Amfi Film Programı // 8 - 9 - 10 Temmuz // PSM Amfi // 20.00

Zorlu PSM yaz dönemi boyunca Amfi’de özel konseptlerle açık havada sinema nostaljisini yaşatmayı amaçlıyor. Pazartesileri Fransız filmleri, salı günleri Yeşilçam filmleri ve hemen ardından düzenlenecek Türkçe 45’lik Parti’leri ile, çarşamba günleri Romantik filmler ve Pazar günleri Süper Kahraman filmleri ile Zorlu PSM Amfi’de! 8 Temmuz / 20.00 - Les Diaboliques / Şeytan Ruhlu İnsanlar (H.G. Clouzot, 1954), 9 Temmuz / 20.00 - Tosun Paşa: / 22.30 - Türkçe 45’likler Partisi, 10 Temmuz / 20:00 Groundhog Day:

TesseracT // 8 Temmuz Pazartesi //%100 Studio // 20.30

New Noise ve All Music gibi dergilerden “Tüm zamanların en iyi metal albümü” ve ”Dönemin en iyi grubu” gibi övgü dolu yorumlar alan ve günümüz metal müziğinin en başarılı temsilcilerinden biri olarak gösterilen TesseracT, Djent rüzgarları estireceği bu performans ile 8 Temmuz’da %100 Studio’da!

Leprous// 12 Temmuz Cuma // % 100 Studio // 20.30

2009 yılında övgüyle karşılanan ilk albümleri Tall Poppy Syndrome’u yayınlayan Leprous, melodik vokalleri ve poliritmik çizgisiyle 12 Temmuz’da %100 Studio’da!

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap