21 °C

Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği, 35. yılını kutladı

“Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği” (Swiss Chamber of Commerce in Turkey), kuruluşunun 35. yılını İstanbul’da düzenlediği yaz resepsiyonu ile kutladı.

Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği, 35. yılını kutladı

“Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği” (Swiss Chamber of Commerce in Turkey), kuruluşunun 35. yılını İstanbul’da düzenlediği yaz davetiyle kutladı.

Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği Başkanı Arpat Şenocak ev sahipliğinde yapılan davete iş, sanat ve cemiyet dünyasından İsviçre Başkonsolosu Nathalie Marti, Mehmet Yıldırımlı, Murat Ektiren, Tuncay Aşcı, Muhammed Hammam, Zeynep Germen, Banuhan Akçal, Nesligül Aksoy, Güniz İyianlar, İlkem Öztürk, Güray Akar, Gizem Oflazoğlu ve Demet Erciyes gibi isimler katıldı.
İsviçre Ticaret Odası’nın 35. yıl davetinden elde edilen tüm gelir, Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) bağışlandı.

TEVİTÖL (Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi) Güher Süher Pekinel Polifonik Korosu’nun akapella performansı da davette konuklara keyifli anlar yaşattı. TEV yararına düzenlenen 35.yıl kutlama davetine, ana sponsor Fairmont Quasar İstanbul başta olmak üzere Davidoff, Nespresso, Lindt, Vavana ve Zino Lounge gibi markalar da sponsor oldular.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap