Vestel Amfi’de konserler sürüyor

Zorlu PSM, açık hava mekânı Vestel Amfi’de fiziki mesafeli olarak gerçekleştirdiği konserlerden stand-up gösterilerine, afterwork etkinliklerinde film gösterimlerine pek çok etkinlik seyirciyle buluşuyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME


Zorlu PSM, açık hava mekânı Vestel Amfi’de fiziki mesafeli olarak gerçekleştirdiği konserlerden stand-up gösterilerine, afterwork etkinliklerinde film gösterimlerine pek çok etkinlik seyirciyle buluşuyor. Program şöyle devam ediyor:

%100 Music Presents Afterwork Party: Şener Çetin // 09 Ağustos Pazartesi // Vestel Amfi // 20.00. Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır.

Housekeepers Sergi: Back 2 Back DJ İlker Aksungar // 10 Ağustos Salı // Vestel Amfi // 20.00. Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır.

Çok Da Fifi Stand-Up // 11 Ağustos Çarşamba // Vestel Amfi // 20.00. "Hayatla dalga geçmezsek vallahi çatlarız!" diyen 5 kadından oluşan Çok da Fifi, gösterilerinde; kendi kişisel mizahlarının yanı sıra, kadınların ortak dertlerini dertlenmeden sahneye taşırken, erkeklere de şaşkınlık, kahkaha ve ufukların açılması gibi tadı damakta kalan deneyimler yaşatıyor. Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır.

Başka Sinema Film Gösterimi: Frances Ha // 12 Ağustos Perşembe // Vestel Amfi // 20.00. Frances Ha, yönetmen Noah Baumbach tarafından yönetilen ve New York’ta geçen sınıf, tutku, arkadaşlık, başarısızlık üzerine bir komedi. Etkinlik ücretsizdir. Kayıt alımı etkinlikten 5 gün önce başlamaktadır.

In Hoodies // 13 Ağustos Cuma //Psm Online & Vestel Amfi // 20.00. Etkinlik ücretlidir.
DJ Party: Fatih Aylan // 14 Ağustos Cumartesi // Vestel Amfi // 20.00. Etkinlik ücretsizdir…
Çocuk Tiyatrosu: Uyku Nereye Kaçar? // 15 Ağustos Pazar // Vestel Amfi // 13.00…