17 °C

Zorlu PSM 7. sezon programından ilk isimler açıklandı

CMYLMZ – Diamond Elite Platinum Plus ile Cem Yılmaz, Alice Müzikali, çağdaş dans gösterisi Sutra, 21. yüzyılın en yetenekli bestecilerinden biri olarak tanımlanan, müzisyen ve prodüktör Nils Frahm Zorlu PSM’nin yeni sezonundaki konuklar arasında...

Zorlu PSM 7. sezon programından ilk isimler açıklandı

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM), 7. sezon programından ilk isimler açıklandı:

CMYLMZ – Diamond Elite Platinum Plus ile Cem Yılmaz, Alice Müzikali, çağdaş dans gösterisi Sutra, 21. yüzyılın en yetenekli bestecilerinden biri olarak tanımlanan, Alman müzisyen ve prodüktör Nils Frahm Zorlu PSM’nin yeni sezonundaki konuklar arasında... Electro-pop, garaj punk ve indie rock gibi türlerden etkiler taşıyan Garanti BBVA Konserleri: Balthazar, Hindi Zahra; Beyond Bollywood Müzikali; dans gösterisi I AM TANGO; kült filmleri canlı orkestrayla birleştiren Movies in Concert Serisi, Zorlu PSM’nin programında yer alacak.

Müzik, yaratıcılık ve teknoloji başlıklarıyla Barselona’daki merkezinden tüm dünyaya yayılan Sónar’ın Istanbul ayağı, 6-7 Mart tarihlerinde gerçekleşecek. PSM’nin üç yıl önce hayata geçirdiği MIX Festival Presented by %100 Music bu yıl, 15-16 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Sezon başında ise yeni bir festival konseptiyle sanatseverlere “merhaba” diyecek PSM’de, “sonbahar ve melankoli” temasıyla; Neue! Step izleyicisiyle buluşacak. Neo-Klasik, avangart ve minimal deneysel türleri bir araya getirecek bu festivalin line-up’ı çok yakında duyurulacak. “Her müziğin caz festivali” mottosuyla PSM Caz Festivali de yine PSM programında yer alacak.

Biletler, çok yakında satışta olacak!

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap