9 °C

7. HİÇ Ödülleri başvuruları için son 4 gün

BHİD tarafından ulusal bazda 7'nci kez düzenlenen 'Halkla İlişkiler Çalışmaları' yarışması başvuruları 8 Mart 2019 Cuma gününe kadar yapılabilecek.

7. HİÇ Ödülleri başvuruları için son 4 gün

BURSA (DÜNYA) - Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) tarafından bu yıl 7’incisi düzenlenecek HİÇ Ödülleri; kurumları halkla ilişkiler çalışmaları yapmaya özendirmenin yanı sıra, meslektaşlarını ödüllendirerek onurlandırmak, mesleğin imajını ve itibarını geliştirmek adına düzenleniyor. 2013 yılından beri yürütülen organizasyonda bugüne kadar onlarca halkla ilişkiler çalışması projesi ödüllendirildi.

Halka İlişkiler Çalışmaları yarışması ile ilgili açıklamalarda bulunan BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmezay, “Bursa Halkla İlişkiler Derneği olarak, Halkla İlişkiler projelerini 2013 yılından bu yana düzenlediğimiz HİÇ Ödül Törenleri ile geniş kitlelere duyurduk. Amacımız farklı sektörlerin yoğun emekler harcayarak ortaya koydukları projelerin ödüllendirilmesi dışında, kurumlara örnek teşkil etmesi, mesleğin gelişimine katkı sağlaması, çağımızın yenilik ve yöntemlerini sektörle paylaşılmasıdır. Bilindiği üzere Halkla İlişkiler projeleri kurumlar için olmazsa olmazlardandır. 'HİÇ Fark Yaratıyor' sloganıyla projelerin farkını ortaya koymak isteyen tüm kurum ve kuruluşları HİÇ Ödülleri'ne başvurmaya davet ediyoruz” dedi.
Sönmezay, 2013 yılında 18 proje başvurusu ile başlayan HİÇ Ödülleri’nin 2015 yılında ulusallaştırılması ile her yıl tüm Türkiye’den 100’e yakın proje ile başvuru yapıldığını ve projelerin bu mesleğin duayeni isimlerden oluşan güçlü bir jüri tarafından tarafsızca değerlendirileceğinin altını çizdi.

“HİÇ” Ödülleri; özel kurumlar grubunda kurumsal iletişim, kurum içi iletişim, kurumsal sosyal sorumluluk, sponsorluk iletişimi, dijital PR ve pazarlama iletişimi kategorilerinde verilecek olup, ayrıca sivil toplum kuruluşları, kamu kuruluşları ve PR-üniversiteler alanlarında belirlenecek.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap