4 °C

Bursagaz, yenilikçi fikirleri ödüllendirdi

Her yıl ortalama 300’ü aşkın önerinin yapıldığı Bursagaz’ın “Fikrim Var Öneri Sistemi”nde, 2018 yılındaki önerileri ile en yüksek puanı alan beş Bursagaz çalışanı, Bursagaz yönetiminin de katıldığı bir törenle ödüllendirildi.

Bursagaz, yenilikçi fikirleri ödüllendirdi

BURSA (DÜNYA) - Bursagaz, birlikte ve sorumlu ilkeleri doğrultusunda abonelerine verdiği hizmeti ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak için çalışanlarının yenilikçi fikirlerini değerlendirerek hayata geçiriyor. Çalışanlarının, iş süreçlerinde verimliliği, kaliteyi ve memnuniyeti artıracak önerilerini “Fikrim Var Öneri Sistemi” kapsamında değerlendirmeye alan şirket, öneri vererek süreçlere katkıda bulunan tüm çalışanlarını ödüllendiriliyor.

Her yıl ortalama 300’ü aşkın önerinin yapıldığı Fikrim Var Öneri Sistemi’nde, 2018 yılındaki önerileri ile en yüksek puanı alan beş Bursagaz çalışanı, Bursagaz yönetiminin de katıldığı bir törenle ödüllendirildi. Törende konuşan Bursagaz Yönetim Sistemleri Müdürü Halit Yılmaz, Bursagaz’ın yenilikçi çalışmalarının merkezinde çalışanlarının olduğunu söyledi. Halit Yılmaz, Fikrim Var Öneri Sistemi’nin başta performans olmak üzere tüm iş süreçlerine son derece olumlu katkıları olduğunu söyledi.

En yüksek puanı alan beş kişi ile birlikte öneri sistemine katkıda bulunan 50 çalışanı ödüllendirdiklerini söyleyen Yılmaz, “2018 yılında 314 öneri geldi ve yaptığımız değerlendirmelerde bu önerilerden 98’i yenilikçi, uygulanabilir ve süreçlerimize katkı sağlayacak nitelikte bulundu. Bu sisteme katılım göstererek değerli fikirlerini paylaşan çalışanlara ve sistemi hayata geçirmemizde bizi destekleyen Bursagaz yöneticilerine teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap