20 °C

“Rize’de turizme kadın eli değecek”

Rize Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne atanan Esra Alemdaroğlu’nu ziyaret eden TÜRSAB Doğu Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı H. Volkan Kantarcı, “Alemdaroğlu'nun gelişi ile Rize turizmine artık kadın elinin değecek” dedi.

“Rize’de turizme kadın eli değecek”

NECATİ TUZCU-RİZE

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Doğu Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı H. Volkan Kantarcı ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri Rize Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne atanan Esra Alemdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Doğu Karadeniz Bölgesi'nin tek kadın Kültür ve Turizm Müdürü olan Esra Alemdaroğlu'nun gelişi ile Rize turizmine artık kadın elinin değeceğini belirten Volkan Kantarcı "Atamanın öncelikle Rize ilimize ve turizm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Bölgemizin sorunları ve iş birliği konularında görüş alışverişinde bulunduk. Özellikle kaçak turlarla alakalı denetimler başta olmak üzere hizmet kalitesinin arttırılmasının önemine vurgu yaptık. Kendisine başarılar diliyoruz" dedi.

Rize Kültür ve Turizm Müdürü Esra Alamdaroğlu da, “Turizm paydaşımız olan TÜRSAB Doğu Karadeniz Yönetimi'ne nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ülkemizin ve bölgemizin kalkınmasında önemli bir yer tutan turizm hareketlerini çeşitlendirerek, misafir portföyümüzü arttırarak daha kaliteli hizmet sunmamız gerekiyor. Bu çalışmaları yaparken acentalarımızın ve TÜRSAB'ın desteği bizler için önem arz ediyor” dedi.

Ziyarete katılan TÜRSAB Bölge Temsil Kurulu üyeleri Muhammet Aksu ve Nihat Yılmaz da Alemdaroğlu'na "hayırlı olsun" dileklerini ilettiler.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap